Vandenis (sausio 21 – vasario 19 d.)

Vandeniui metai prasidės daugybe veiklų jūsų linksmybių, romantikos, vaikų ir kūrybos zonoje. Norėsis pasimėgauti ir išsivaduoti nuo pareigų. 2022-ųjų metų pabaigoje įstrigę planai ar veiklos pagaliau pajudės iš sąstingio per pirmąsias dvi 2023-ųjų metų savaites. Nuo 2020 m. pabaigos jūsų žvaigždyne esantis Saturnas, žymėdamas stiprų mokymąsi ir pamokas, ir toliau leis blaiviai vertinti situacijas, gilinti savo žinias ir būti savo gyvenimo valdytoju.

Vis dėlto kovo mėnesį Saturnas galiausiai paliks Vandenį ir įžengs į Žuvų žvaigždyną, jūsų išteklių ir finansų sritį. Ateis puikus metas įgytas žinias ir kompetencijas nukreipti taip, kad iš to gautumėte finansinės naudos ar net naudingai investuoti savo pinigus. Ši teigiamas Saturno tranzitas tęsis iki 2026 m., 2023-aisiais ar ateinančiais metais įgysite nekilnojamąjį turtą prie jūros ar gamtoje, jei gerai išnaudosite galimybes ir išlaikysite savo viziją. Galite netikėtai paveldėti tam tikrą sumą, kurią galėsite investuoti į jūsų projektą ar verslą.

Taip pat verta pabrėžti, jog kovo mėnesį Plutonas, gilios transformacijos planeta, įžengs į jūsų žvaigždyną ir užsibus ten keletą mėnesių, būtent jis bus savotiškas vidinis motyvatorius imtis naujos veiklos, keistis. Gali atrodyti, kad jus labiau domina visos ezoterinės ar okultinės temos, nes Plutonas yra šešėlinė planeta, tačiau tai bus jūsų įkvėpimo šaltinis, kuris leis jums pradėti puikų savęs įgalinimo ir transformacijos procesą.

Balandį, kai Saulės užtemimas bus Avine, prasidės įsikūrimo naujame būste procesas arba pradėsite trumpų kelionių ar pokalbių virtinę, nes norėsite tinkamai pristatyti savo projektą ar verslo idėją. Šio užtemimo naudą galite taip pat pajusti šiuo laikotarpiu užsiregistravę į naujus kursus, kurie padės išplėsti savo mintis ir įgyti naujų patrauklių žinių. Ši energija paskatins jus pakeisti požiūrį ir pažvelgti į gyvenimą kitu kampu.

Gegužės pradžioje Skorpiono žvaigždyne vandeniai sulauks pilnaties užtemimo, žyminčio šeimyninės padėties arba darbo ciklo pabaigą. Šis laikotarpis gali būti šiek tiek nepatogus, nes matysite, kad susiduriate su savo baime eiti link naujo ir turite paleisti praeities suteiktą saugumą. Tuo metu Jupiteris į Jaučio ženklą įžengs gegužės viduryje, o tai žymės daug judesio namuose: ženklas, kad jūsų laukia labai geros darbo galimybės, jei neišdrįsite judėti pirmyn ir atsiverti naujiems horizontams. Jupiterio tranzitas labai skatins šeimos ar tiesiog avino persikraustymą. Taip pat tai bus puiki galimybė papildyti šeimą ar pradėti gyventi su partneriu ar partneriais namuose.

Liepos–rugsėjo mėnesiais, Venerai keliaujant Liūto žvaigždynu, savo santykių ir asociacijų zonoje galite pamatyti, kaip vėl netikėtai užmegsite ryšius su buvusiu partneriu arba atkursite ryšius su buvusiais kolegomis, kurie gali jums pasiūlyti naujas bendradarbiavimo galimybes.

Spalio mėnuo – dar vienas išskirtinis mėnuo, nes galimai jūs įsisuksite į santykius per atstumą arba pradėsite darbo jėgos paieškas užsienyje, kad pradėtumėte plėtrą svečioje šalyje. Akivaizdu, teks peržiūrėti ir teisinius klausimus. Tai bus idealus laikotarpis, kai galėsite užmegzti labai svarbius kontaktus. Spalio pabaigoje, Jaučio mėnulio pilnaties užtemimo metu, namų sferoje priimsite galutinį sprendimą dėl persikraustymo, todėl gali kilti pykčių tarp šeimos narių. Turėsite būti kantrus ir dėmesingas bei išklausyti baimes, kurios kyla namiškiams.

Paskutiniai metų mėnesiai bus palankūs tiems vandeniams, kuri nori judėti, keliauti ir klajoti po pasaulį, nes jums gali būti pasiūlyta padirbėti ilgesnį laiką užsienyje.

Parengta pagal užsienio spaudą

Avino horoskopas, Ožiaragio horoskopas, Vandenio horoskopas, Žuvies horoskopas, Jaučio horoskopas, Dvynių horoskopas, Vėžio horoskopas, Šaulio horoskopas, Skorpiono horoskopas, Svarstyklių horoskopas, Mergelės horoskopas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist