Dvyniai (gegužės 22 – birželio 22 d.)

Dvyniams metai prasidės su dideliu jėgų antplūdžiu ir polėkiu padaryti tai, ko taip ilgai laukėte. Jeigu sausio mėnesį daug judėsite, mąstysite ir svarstysite, tuomet pamatysite, kad einate daug aiškesne kryptimi ir nuosekliau priimate svarbius sprendimus. 2023-ųjų metų pirmosiomis metų savaitėmis bus svarbu kontroliuoti savo impulsus ir visą tą energiją nukreipti konstruktyviai veiklai arba sąmoningai nukreipti į sportinę veiklą, kad nuramintumėte nervų sistemą.

Kovo pradžioje jūsų laukia svarbus energijos pokytis, kuomet Saturnas įžengs į Žuvų žvaigždyną, atnešdamas lėtesnę ir tvirtesnę jūsų projektų dinamiką. Savo ruožtu konsoliduosite sutartis ir profesinius įsipareigojimus su didelėmis įmonėmis. Tokia būsena jus lydės ateinančius trejus metus.

Kovo pabaigoje Plutonas pateks į Vandenio ženklą: jūsų užsienio zoną, teisinius klausimus, gyvenamąsias vietas ir aukštąsias mokyklas. Tai reiškia, kad pirmaisiais metų mėnesiais jus gali būti aplankyti galimybė susitikti bei užmegzti glaudžius ryšius su ganėtinai įtakingais žmonėmis užsienyje, dėl ko jums gali atsiverti puiki proga plėsti darbinius horizontus, darbą su užsienio kompanija ar net apsigyvenimą užsienyje. Taip pat gali kilti teisinių klausimų, kuriuos geriausi patikėti tos srities specialistams.

Balandį ir gegužę turėsite užtemimų periodą, kuris jums atneš kasdieninės rutinos ciklo pabaigą, o tai gali reikšti persikėlimą. Tuo pačiu laikotarpiu galite įsivaizduoti save kaip naujos draugų grupės dalį ir įsitraukti į socialinius reikalus, turinčius įtakos kolektyvui; pamatysite, kad ateinančiais mėnesiais jūsų energija paskatins jus atsiverti darbui komandoje, o ne kaip individualistui.

Liepos–rugsėjo mėnesiais, Venerai keliaujant Liūto ženklu, vis dar dvejosite, kokį sprendimą priimti dėl darbo ar šeimos. Šiais mėnesiais bus svarbu, kad bendrautumėte labai mielai ir švelniai, nes jei įveiksite tas kliūtis savo mintyse ir mokėsite gerai derėtis, galite sulaukti labai gerų naujienų. Šis tranzitas paskatins jus pakeisti mąstymo ir bendravimo būdą, ypač meilėje, su vaikais ar darbuojantis ties kūrybiniais projektai. Su tuo pačiu Veneros tranzitu gali pasirodyti meilė iš praeities, kuri gali pažadinti seniai užmirštus meilės pojūčius. Tai gali nutikti apie spalio vidurį, kuomet jus užklups Saulės užtemimas Svarstyklių žvaigždyne, ženklinantis naujo žmogaus atėjimą į jūsų gyvenimą, kuris gali būti artimas meilės srityje. Tiesa, gali nutikti ir taip, kad šis asmuo pasirodys liepos–rugpjūčio mėnesiais, o apie spalį jūsų santykiai dar labiau sutvirtės. Jei tuo metu jau būsite santykiuose, tai gali reikšti nėštumą arba puikaus kūrybinio projekto pradžią, kurio didesnį progresą ir postūmį pasieksite 2024 metais. Šis saulės užtemimas pažadins jūsų energiją ir siekį suteikti gyvybę ir paskęsti meilėje, todėl mėgaukitės tuo momentu ir būkite atviri jūsų laukiančioms galimybėms, ypač rugsėjo pabaigoje.

Spalio pabaigoje lauks Mėnulio užtemimas jaučio ženkle, tai vers permąstyti visą psichologinį ir svarstymų darbą, kurį atlikote praėjusiais metais, kas buvo pasiekta pastaraisiais metais.

Paskutiniais metų mėnesiais matysite, kad sėkmingai užbaigiate labai svarbų ciklą ir švenčiate atsivėrimą naujam gyvenimo būdui kartu su mylimu žmogumi. 2022-aisiais metais prasidėjęs dvasinis pabudimas bus jūsų palydovas ir metų pabaigoje, bus daug svarstymų ir apmąstymų apie kitus metus.

Parengta pagal užsienio spaudą

Avino horoskopas, Ožiaragio horoskopas, Vandenio horoskopas, Žuvies horoskopas, Jaučio horoskopas, Dvynių horoskopas, Vėžio horoskopas, Šaulio horoskopas, Skorpiono horoskopas, Svarstyklių horoskopas, Mergelės horoskopas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist