Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20 d.)

Ožiaragiams 2022-ieji metai buvo atsivėrimo meilei ir žengimas į naują gyvenimo etapą. Tuo tarpu 2023-ieji metai bus būtent skirti pertvarkyti, struktūruoti ir tinkamai organizuoti šį naująjį gyvenimo etapą, kad paskui ateityje nekiltų problemų. Metai prasidės nuo Marso apsilankymo jūsų sveikatos srityje ir kasdienybėje, o tai jums reikš judėjimą, persikraustymą ar keliones.

Kovo mėnesį Saturnas iš Vandenio, jūsų finansų srities, pereis į Žuvų žvaigždyną, jūsų bendravimo ir supratimo sritį, o tuomet tikėtinas didžiulis energetinis pokytis, dėl kurio kurį laikąemociškai jausitės kur kas stipresni. Į Žuvų ženklą įžengęs Saturnas tuo pačiu atneš bendravimo meistriškumą, t.y. jei norite ateityje labiau mokyti kitus ir įtvirtinti savo žinias vaizdinėje ar dokumentinėje platformoje, tuomet keletas ateinančių metų (iki 2026 m.) bus itin palankus metas mokytis, gilinti žinias, ugdyti edukacinius gebėjimus, net žvaigždės jums padės.

Balandžio mėnesį ožiaragių laukia pirmasis Saulės užtemimas Avino ženkle, jūsų namų, stabilumo ir šeimos zonoje, o tai simbolizuoja naujo jūsų gyvenime etapo pradžią: įsikūrimą naujuose namuose ar net šeimos sukūrimą. Tai taip pat gali reikšti naujo nario atėjimą į šeimą ir, akivaizdu, šis narys kardinaliai pakeis jūsų gyvenimą. Gali nutikti ir taip, kad laikinai gali tekti persikelti gyventi į kitą regioną ar net šalį. Galbūt tai bus jūsų ilgai planuotas nuotolinis darbas iš užsienio.

Jei šiuo metu priklausote kažkuriai grupei, organizacijai ar esate komandos narys, tuomet gegužės mėnuo bus tas laikas, kuomet turėtumėte imtis drąsesnio vaidmens, naujų veiklų, nes beveik viską, ko imsitės sąlyginai greitai pavyks išmokti ar perprasti. Taip pat gegužės mėnesį Jupiteris įžengis į Jaučio ženklą – jūsų meilės, kūrybos ir vaikų zoną. Nuo tada prasidės vaisingas dvejų metų laikotarpis, itin sėkmingas laikotarpis imtis naujų projektų ar net įsimylėti labai novatorišku būdu, padėsiančiu suprasti savo didžiulį kūrybinį potencialą.

Nuo liepos iki rugsėjo Venera, jūsų meilės ir gausos planeta, keliaus Liūto žvaigždynu. Šis žvaigždynas simbolizuoja jūsų bendras sąskaitas, skolas, baimes ir pažeidžiamumo zoną. Tad šiuo laikotarpiu susilaikykite nuo radikalių sprendimų, o visus finansinius klausimus, jei tai įmanoma, perkelkite į antrą rugsėjo pusę. Praėjus rugsėjui, didžiąją dalį problemų jūsų profesinėje srityje išspręs prasidėjęs Saulės užtemimas Svarstyklėse, kuomet tai atneš puikią naujo darbo, veiklos ar projekto galimybę. Dėl to šiai naujai veiklai reikės skirti daug laiko, atsidavimo ar net kompromisų su šeimos nariais/mylimu žmogumi.

Spalio pabaigoje, su paskutiniu Mėnulio pilnaties užtemimu Jautyje, jūsų vaikų, romantikos ir kūrybos zonoje, tuomet turėsite itin daug gyvybinės energijos, kurią galėsite nukreipti būtent į naują veiklą ar projektą. Galbūt teks darbo tikslais trumpai išvykti į užsienį.

Paskutiniais metų mėnesiais bus palankus metas įforminti meilės santykius arba jūs galite sulaukti netikėtos žinios apie tai, kad tapsite mama, tėčiu, seneliu ar močiute. Jūsų laukia itin laiminga 2023-ųjų metų pabaiga.

Parengta pagal užsienio spaudą

Avino horoskopas, Ožiaragio horoskopas, Vandenio horoskopas, Žuvies horoskopas, Jaučio horoskopas, Dvynių horoskopas, Vėžio horoskopas, Šaulio horoskopas, Skorpiono horoskopas, Svarstyklių horoskopas, Mergelės horoskopas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist