AVINAS (kovo 21–balandžio 20 d.)

2023-ieji metai avinams prasidės puikiomis kelionių ir/arba verslo plėtros galimybėmis. Minėtos galimybės gali atsiverti būtent susitinkant naujus žmones užsienyje. Kitąmet taip pat bus puiki proga pagaliau sulaukti taip ilgai laukto pripažinimo jūsų darbe, mokslinėje veikloje ar projekte. Geriau nenukelti dar kitiems metams, nes tai tiesiog idealus laikas jums. Taip yra dėl to, kad jūsų planeta Marsas, pradeda savo kelionę Dvynių žvaigždynu, kuris ir yra jūsų bendravimo ir atsiskleidimo zona. Tuo laikotarpiu jums duos didžiulį impulsą pranešti tai, kuo iki šiol nedrįsote pasidalinti ar ko pristatyti.

Atminkite, kad jūs tai pasakyti, pristatyti ar pasidalinti turite iki sausio vidurio. 2022-ieji atnešė didelių pokyčių jūsų finansuose, o dėlto 2023-ieji atneš daug gausos. Vis dėlto, kad tai išsipildytų, turite išdrįsti daryti kitaip ir pasinaudoti minėtomis galimybėmis, kurių galbūt kitu gyvenimo momentu tiesiog neišdrįstumėte.

Pirmaisiais metų mėnesiais pajusite didelį pokytį jūsų draugų rate ir nenumaldomą norą būti didžio tikslo dalimi, o tai paskatins prisijungti prie naujų grupių, kuriose dalinsitės savo bendrais pomėgiais. Dalies draugų ir jūsų keliai gali išsiskirti, nes gyvenimo tikslai, o tuo labiau skirtumai gali dar labiau išryškėti. Taip yra todėl, kad Plutonas, didelių ir stiprių virsmų planeta, keliems mėnesiams pateks į jūsų socialinės įtakos ir draugystės zoną. Jo įtaką labiausiai jusite sausio – vasario mėnesiais.

Vis dėlto kovo mėnesį Saturnas, aukštojo mokslo planeta, pateks į Žuvų žvaigždyną – į jūsų zoną – kurioje yra jūsų kūryba bei pasąmonės pasaulis. Galimai suprasite, kad norite atsiriboti nuo didelio šurmulio bei begalinio skubėjimo ir sieksite įsigyti į nekilnojamojo turto kažkur provincijoje, gamtos apsuptyje. Gamta, gyvūnai ir ramus gyvenimas gali turėti itin didelę svarbą ateinančius 2 metus. Tai jums tiesiog padės persikrauti. Šiuo laikotarpiu rasite įkvėpimą ir džiaugsmą kurti, kurių jums taip reikėjo, ir padės suprasti, kas jums dabar iš tikrųjų yra vertinga. Gali būti, kad pradėsite domėtis dvasių ar svajonių pasauliu bei nuspręsite šioje srityje pasigilinti labiau, galbūt tai bus dar vienas jūsų veiklos įkvėpimo šaltinis.

Gimtadienio mėnuo, kovo-balandžio mėn., yra pirmasis užtemimas jūsų ženkle (balandžio 20 d., Saulės užtemimas Avino ženkle) ir tai nulems pokyčius jūsų gyvenime. Pokyčius, kurie atneš naują gyvenimo tarpsnį ir parodys, koks jūs esate iš tikrųjų. Atėjo laikas sužibėti ir atskleisti labai naują, tačiau labai autentišką savo naująją versiją. Versiją, kuri nori gyventi visiškai kitaip, nei gyveno anksčiau. Vis dėlto kelias nebus lengvas, nes teks susidurti su senomis žaizdomis ir baimėmis iš praeities. Tik tuomet suprasite, koks gyvenimo kelias ir nauja tikrovė laukia jūsų.

Metų viduryje Jupiteriui įžengus į Tauro žvaigždyną (gegužės 16 d.), jus atsivers nauja galimybė ateinantiems 2 metams užsidirbti pajamų, kurios kaip tik ženkliai prisidės prie gyvenimo pokyčių, kuriuos tuo metu mėginsite įgyvendinti. Labai svarbu neprarasti sveiko proto ir viską tinkamai skaičiuokite ir dar kartą skaičiuokite. Atidžiai stebėkite savo išlaidas, investicijas ir tai, kaip dalinatės nauda su savo partnere ar partneriu.

Liepą ir rugpjūtį Venera lankysis Liūto ženkle, o tie keli mėnesiai bus skirti romantiško, kūrybingo projekto planavimui arba stiprindami ryšius su vienu iš savo vaikų. Jei kils dvejonių, nesukite galvos, ar tinkamus sprendimus priimate, vadovaukitės nuojauta, kuri leis jums pasirinkti tinkamiausią kelią.

Mylimosios ar mylimieji iš praeities gali vėl pasirodyti jūsų gyvenime ir vėl netikėtai įžiebti ugnį jūsų širdyje. Moterims, gimusioms po avino ženklu, nuo rugpjūčio iki rugsėjo yra puikus metas pagaliau pastoti.

Nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesio turėsite tinkamai susidėlioti savo įsipareigojimus meilės partneriui/partnerei bei darbui, kartu su Saulės užtemimu Svarstyklėse (jūsų santykių ir sutarčių sritis) spalio 14 d. Šioje naujoje dinamikoje su kitu asmeniu (partneriu/partneriu) galėsite pamatyti, kas jūsų gyvenime yra išbalansuota ir kokius pokyčius turite įgyvendinti, kad būtų naudinga abiem pusėms.

Paskutiniais metų mėnesiais galite atrasti puikų pajamų šaltinį (pasižymi palankiu spalio 28 d. Jaučio mėnulio pilnaties užtemimu). Akivaizdu, kad vėliau nuspręsite investuoti į kažką vertingo: nuosavybę arba naują, kupiną nuotykių kelionę.

Avino horoskopas, Ožiaragio horoskopas, Vandenio horoskopas, Žuvies horoskopas, Jaučio horoskopas, Dvynių horoskopas, Vėžio horoskopas, Šaulio horoskopas, Skorpiono horoskopas, Svarstyklių horoskopas, Mergelės horoskopas

Parengta pagal užsienio spaudą

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

40 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist