Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.)

Šauliai paskutiniais mėnesiais siekė atkurti ryšį su žmonėmis iš praeities ir išspręsti neišspręstas problemas su buvusiais partneriais, galbūt net atnaujinti ryšius naujam bendravimui ar bendradarbiavimui. Sausio mėnesį pradėsite suprasti, su kokiais žmonėmis norite bendrauti dabar, o su kuriais tolimesnis bendravimas taps praktiškai neįmanomas. Apie mėnesio vidurį gausite keletą pasiūlymų, todėl rinkitės atsargiai.

Vasarį, Saturnui įžengus į Žuvų ženklą, jūsų namai gali tapti jūsų darbo vieta, todėl jums reikės susikurti tą sakralią darbinę erdvę savo kūrybai. Taip pat gali nutikti ir taip, jog kuriam laikui gali tekti grįžti pagyventi pas savo artimuosius, kol ieškote kito būsto, labiau atitinkančio jūsų dabartinius poreikius. Nesisielokite, nes panašios nuotaikos gali tęstis iki 2026-ųjų metų. Iš kitos pusės sustiprinsite ryšius su vienu iš tėvų, praeitimi bei protėviais, o tai padės įgyvendinti svajonę gyventi vietoje, kur didesnis ryšys su jūra ar prie vandens. Radę tą vietą ar būstą, tuomet suprasite, kad čia norisi apsistoti bei įleisti šaknis.

Kovo pabaigoje Plutonas iš jūsų finansinės zonos pereis į komunikacijos zoną, padėdamas jums valdyti naujas investicijas, kurios reikalaus išmokti naujos programinės įrangos ar naujo būdo pamatyti realybę. Galite netgi netikėtai pradėti komunikacijos projektą arba pradėti rašyti, ką nors labai gilaus ir prasmingo, skirto visuomenės sąmonės raidai. Tai, ką nuspręsite išmokti šiais mėnesiais, jums bus labai vertinga ir pakeis jūsų tikrovę ateinančiais metais.

Meilės srityje balandį jūsų lauks geros naujienos. Balandžio 20 dieną laukia pirmasis Avino, jūsų meilės, vaikų ir kūrybos zonos, užtemimas po 8 metų. Tai žymi nėštumo galimybę, jei to siekiate, arba naujo kūrybinio projekto, susijusio su gydymu, pradžią, turintį didžiulį plėtros potencialą. Jei esate vienišas ar vieniša, šis saulės užtemimas tikrai atneš labai išmintingą ir jaudinantį žmogų, kuris išjudins jus iš komforto zonos ir išmokys jus naujo mylėjimo būdo.

Gegužės mėnesį Skorpiono žvaigždyne, jūsų karminių pabaigų zonoje, įvyks pilnaties užtemimas, jausite kad esate pasiryžę meilei ar vaisingumui, tačiau tuo pat metu gali tekti akis į akį susidurti su daugybe vidinių baimių, kurių vertėtų atsikratyti. Turite atlaisvinti sąmonę ir galvą naujoms idėjoms, nes gegužė jums – gilaus emocinio gydymo, apsivalymo ir įžengimo į naujas galimybes mėnuo. Taip pat gegužę Jupiteris įžengs į Jaučio žvaigždyną ir ten pasiliks iki 2024 m. Tad 2023-aisiais nealinkite savęs ir rūpinkitės sveikata, nepamirškite profilaktiškai pasitikrinti sveikatos, kad problemoms užbėgtumėte iš anksto. Jūsų gali laukti darbas su užsieniečiais arba net darbas mokytoju ar „kaučeriu“. Taip pat pamatysite, kad pradedate keisti savo mitybą, nes jūsų kūnas prašys glaudesnio ryšio su Žemės planeta.

Liepos–rugsėjo mėnesiais peržvelgsite ką tik prasidėjusių tolimų santykių, meilės ar darbo, sąlygas ir sužinosite, ar persikėlimas bus perspektyvus, ar ne, nes gali kilti teisinių ar gyvenamosios vietos problemų. Prireiks kelių mėnesių, kad paklaustumėte savęs, ar verta keliauti, ar ne.

Spalio mėnesį, kai Saulės užtemimas bus Svarstyklių žvaigždyne, galite dalyvauti kolektyviniame renginyje su žmonėmis, su kuriais siesitės ta pačia ideologija, taip suteikdami galimybę savo išmintimi sukurti kolektyvinį poveikį. Spalio pabaigoje sulauksite paskutinio metų užtemimo Jaučio žvaigždyne, jūsų kūno, sveikatos ir kasdienių darbų srityje. Dėl to kelias savaites gali tekti keliauti, judėti ir dirbti; ir matysite, kad lapkritį reikia pailsėti ir įsikurti stabilioje vietoje. Paskutiniai du metų mėnesiai turėtų būti ramybės ir poilsio laikotarpis, taip pat pačios žvaigždės vėliau suteiks jums erdvės kurti ir mėgautis savimi.

Parengta pagal užsienio spaudą

Avino horoskopas, Ožiaragio horoskopas, Vandenio horoskopas, Žuvies horoskopas, Jaučio horoskopas, Dvynių horoskopas, Vėžio horoskopas, Šaulio horoskopas, Skorpiono horoskopas, Svarstyklių horoskopas, Mergelės horoskopas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist