Vasara – geriausias metas ilsėtis, tačiau verslo procesai jos metu nestoja. Dažnas mūsų ima ieškoti būdų, kaip optimizuoti savo darbo laiką ir kuo daugiau jo skirti kokybiškam poilsiui, kuris užtikrintų puikų pasiruošimą artėjančiam naujam sezonui versle. Taip pat stengiamasi darbą vasaros metu paversti malonumu ir rasti gražių akimirkų ir jo metu, išlaikant balansą.

Maksimizuokite produktyvumą

Vienas būdų dirbti maksimaliai produktyviai – koncentruotis tik į savo tiesiogines užduotis, be blaškymosi nereikšmingoms detalėms. Tam gali padėti atitinkama aplinka: įkvepiančio dizaino erdvė, kurioje dirbtumėte ramiai ar kaip tik – su kolegų pagalba – taip, kaip patogiau jums.

Ne mažiau svarbus dalykas – darbų sklandumą užtikrinančios paslaugos. Tai – internetas, valymas, kava, svečių priėmimas – pasirūpinkite, kad šiais aspektais rūpintis nereikėtų ir galėtumėte ramiai atlikti savo užduotis.

Laura Panovienė, „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje teigia, kad tokias paslaugas renkasi efektyvūs žmonės, taupantys savo laiką ir siekiantys optimizuoti visus darbus, nešvaistant laiko.

„Laikas – brangiausia visų laikų valiuta. Vasarą tai tampa ypač aktualu: stengiamės greitai nudirbti darbus, pasimėgauti šiluma ir saule, kurios vėliau tikrai trūks. Pasikrauname gerų emocijų bei energijos artėjančiam intensyvesniam sezonui,“ – teigia L. Panovienė

Darbo vietos pokytis

Pakeisti tradicinę darbo vietą – net į pasivaikščiojimą skambučio metu, ar tam tikros užduoties atlikimą lounge erdvėje, o ne biure – gali paskatinti kūrybiškumą ir padidinti produktyvumą. Psichologų teigimu, keičiant darbo vietą, aktyvuojamos pasyvesnės smegenų dalys, kas leidžia surasti naujų sprendimų.

„Tai suteikia darbas bendradarbystės erdvėje: įvairių vietų gausa, tiek kalbant apie vieną lokaciją, tiek galimybę kasdien naudotis kitu centru. Vieną dieną galite dirbti Kaune, kitą – Vilniuje. Vieną – Senamiesčio širdyje, kitą – verslo rajone. Taip lengvai suderinsite susitikimus ir užtikrinsite dienos darbams tinkamiausią erdvę,“ – sako „Workland“ vadovė Lietuvoje.

Siūlo specialią narystę

Suprasdami darbo vasaros metu specifiką, „Workland“ siūlo prisijungti prie stipriausių profesionalų bendruomenės išskirtinėmis sąlygomis – su dar daugiau lankstumo būtent vasaros laikotarpiui.

„Siūlome išmainyti namų biurą į įkvepiančią erdvę nors daliai laiko ir dirbti daug produktyviau – sukūrėme naują narystę būtent vasaros laikotarpiui, su kuria būtų patogu planuoti savo laiką – tiek darbo metu, tiek po jo, renkantis patogiausias lokacijas, tinkamiausias dienas,“ – teigia L. Panovienė.

Su „Summer Flex“ naryste lengvai susidėliosite dienotvarkę ir rinksitės darbo vietą: galbūt dalį laiko dirbate iš namų ir norite pakeisti aplinką; gal darbo erdvė reikalinga svarbaus susitikimo reprezentatyvumui užtikrinti. Su šia naryste kasdien galėsite rinktis net iš 4 bendradarbystės erdvių Vilniuje ir Kaune, kurios užtikrina produktyvią ir malonią darbo dieną.

Daugiau apie specialią „Workland“ narystę vasarai: https://wrkland.com/lt/summer-flex-membership

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist