„Workland“, Baltijos šalyse lyderiaujantis pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradrabystės erdvių tinklas, šiandien pranešė įsigijęs tris „Workery+“ lokacijas Helsinkyje ir Espoo: Workery+ Esplanadi, Workery+ Keilaniemi ir Workery+ Teurastamo. Tai „Workland“ plėtros Šiaurės regione pradžia, užtvirtinanti įmonės ambicijas plėstis ir už Baltijos šalių ribų bei pasiūlyti nariams daugiau lokacijų.

Indrek Hääl, Workland įkūrėjas ir valdybos pirmininkas, teigia, jog žengimas į Suomijos rinką „Workland“ tinklui yra svarbus pasiekimas, tačiau per artimiausius metus planuojama plėstis dar stipriau.

„Helsinkis, kuriame gyvena 1,34 mln. gyventojų, yra didelė rinka, kartu esanti ir arti Baltijos šalių, kuriose įsikūrę dabartiniai „Workland“ centrai. Tad šio miesto pasirinkimas plėtrai buvo labai logiškas ir tarnauja kaip durys į Šiaurės šalis. Žvelgdami į ateitį, mes aktyviai ieškome naujų projektų ar įsigijimo galimybių kitose Šiaurės šalyse, įgyvendindami savo įsipareigojimą augti ir suteikti savo nariams platų, dinamišką tinklą. Per artimiausius 2 metus planuojame savo portfelį padidinti dar 1000 darbo vietų,” – teigia Indrek Hääl.

„Lanksčių biurų rinka Europoje sparčiai auga, o metinis augimas, tikėtina, viršys 10 %, todėl įsigijimas vyksta pačiu metu. Smulkaus ir vidutinio verslo augimas bei perėjimas prie lankstesnių darbo modelių skatina siūlyti ir daugiau lanksčių darbo vietos sprendimų. Priimdami „Workery+“ narius į „Workland“ šeimą, ne tik plečiame savo tinklą, bet ir suteikiame įmonėms daugiau galimybių klestėti besikeičiančioje darbo aplinkoje,” – priduria I. Hääl.

Įsigiję tris centrus Helsinkio metropolinėje zonoje, „Workland group“ siūlomų darbo vietų skaičių padidino 500 vietų, o grupės metinės pajamos išaugs iki 10 milijonų eurų.

Naujai įsigyti centrai iš karto prijungiami į „Workland“ tinklą, kurio nariai gali dirbti iš skirtingų lokacijų, išsidėsčiusių Vilniuje, Kaune, Taline, Rygoje, o dabar – ir Helsinkyje bei Espoo miestuose Suomijoje. Per 3000 narių vienijantis biurų tinklas verslui suteikia išskirtinių galimybių naujų ryšių plėtojimui, bendradarbiavimui bei verslo plėtrai.

„Workery+“ centrus „Workland“ tinklas įsigijo iš didžiausios Suomijoje nekilnojamo turto vystymo ir statybų įmonės „YIT“. Tai – trys iš keturių „YIT” valdytų pilnai aptarnaujamų biurų centrų.

„Strategiškai „YIT“ daugiausia dėmesio skiria savo pagrindinei veiklai – statyboms ir miestų plėtrai bei ieško būdų, kaip veikti efektyviau. „Workland“ yra puikiai pasirengę toliau plėtoti perimtus „Workery+“ centrus, kaip dalį pirmaujančio „Workland“ tinklo Baltijos šalyse ir gali pasiūlyti geriausią kelią šių lokacijų nariams bei darbuotojams. Noriu padėkoti mūsų komandai už atsidavimą ir sunkų darbą „Workery+“, – sako „YIT“ nekilnojamojo turto plėtros viceprezidentas Timo Lehmusas.

„Workland“ įsipareigoja užtikrinti sklandų perėjimą visiems „Workery+“ nariams, o visos esamos sutartys bus perkeltos į „Workland“. Dabartiniai „Workery+“ darbuotojai dirbs „Workland“, užtikrindami paslaugų teikimo tęstinumą  nariams,“ – teigia I. Hääl.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist