Artėjantis vasaros sezonas į biuro gyvenimą atneša ne tik pozityvias nuotaikas, bet ir norą daugiau laiko skirti poilsiui, pakeisti aplinką, patirti atostogų džiaugsmą ir pasidžiaugti šiltais orais. Visgi, darbai vasarą nestoja: įmonės ieško, kaip nestabdant darbinių procesų, patenkinti darbuotojų lūkesčius bei padėti jiems išlaikyti darbo bei poilsio balansą, skirti laiko pasimėgauti šiltu oru ir vasaros pramogomis, kad jie galėtų sugrįžti į darbus energingi ir motyvuoti.

Remiantis „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų centrų patirtimi – net ir vasarą darbą galima paversti tikru malonumu – mėgautis pilnai aptarnaujama darbo erdve, bendruomenės renginiais ir iniciatyvomis, vasaros terasomis ir kitais privalumais. Tai įgyvendinti – itin paprasta.

Kasdienybę paįvairinti galima lengvai

Vasaros metu norime vis daugiau laiko praleisti vietose, kur daug natūralios dienos šviesos, pasimėgauti grynu oru – tiek darbo metu, tiek tuoj po jo, o kartu ir komfortiškai dirbti net karščiausiomis vasaromis dienomis. Šitaip paįvairinti kasdienybę ir darbą paversti kuo malonesniu tikrai nėra sudėtinga – įkvepiančių erdvių įvairovę tiek susitikimams, tiek darbui siūlo miestų centruose, Senamiestyje įsikūrę pilnai aptarnaujamų biurų centrai.

Darbinės aplinkos pakeitimas gali padidinti darbuotojų kūrybiškumą, produktyvumą, o kartu ir padėti surasti geresnį darbo – gyvenimo balansą: po darbo apsilankyti čia pat vykstančiuose renginiuose, koncertuose ar susitikti su draugais, kolegomis šalia veikiančiuose restoranuose, pasivaikščioti Senamiesčiu, parkais. Pats darbas tokiuose centruose nesukelia jokių nepatogumų ar papildomų rūpesčių: galima rinktis net ir labai trumpą laiką susitikimui – vos valandą, pusdienį, dieną ar kelias, kurių metu viskuo bus pasirūpinta.

„Tai – lyg „viskas įskaičiuota“ tipo atostogos, tik – jūsų darbui! Pasirūpinta viskuo nuo A iki Z: pasitikimu, gardžia kava, sparčiu internetu, atitinkamomis dienomis – netgi pusryčiais ar vakarėliais, kartu su galimybėmis susipažinti su naujais žmonėmis ir taip vasaros laikotarpį išnaudoti dar naudingiau – verslo ryšių plėtrai, idėjų generavimui,” – sako „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

Skirkite laiko darbuotojų tarpusavio ryšių stiprinimui

Vasara – puikus metas sumažėjus darbo krūviams skirti laiko komandų tarpusavio ryšių stiprinimui ir pažinimui. Aktyvios veiklos ir komandos formavimo užsiėmimai gryname ore, bendras komandos dalyvavimas sportiniuose užsiėmimuose, žygiuose, iššūkiuose ne tik padeda sustiprinti darbuotojų tarpusavio ryšius, padeda smagiai praleisti laiką ir pabendrauti neformalioje aplinkoje, tačiau ir leidžia atsiriboti nuo rutinos ir pasikrauti geros energijos.

„Bendros veiklos, kaip, pavyzdžiui, žingsnių iššūkiai – ne tik kuria sveikos gyvensenos įpročius, tačiau ir stiprina tarpusavio ryšius tarp komandos narių. Bendro tikslo siekimas – tiek procesas, tiek rezultatas, sukuria nepakartojamą jausmą. Todėl ir „Workland“ rūpinamės nuolatinėmis bendromis veiklomis, nes emocinė, psichologinė būsena, geri santykiai – produktyvumo ir darbinės motyvacijos pagrindas,“ – teigia L. Panovienė.

Darbo vieta – pagal jūsų darbo stilių

Pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvės pasižymi darbo vietų įvairove – nuo privačių biurų, posėdžių salių iki atviro tipo bendradarbystės erdvių, ar net „podcast“ (liet. tinklalaidžių) studijos. Svarbiausia – visų erdvių nuomos terminas yra itin lankstus – kad ir valanda, diena, savaitė, mėnuo – renkasi klientas.

„Vieniems norisi privačios erdvės, kitiems – kolegų sinergijos, dar kiti mėgsta patogiai įsitaisyti ant sofos lounge erdvėje, ketvirti – dirbti virtuvėje, kad čia pat galėtų pasidaryti kavos. Juk mūsų visų poreikiai – skirtingi. Svarbu į juos atliepti ir reaguoti lanksčiai. Mūsų tikslas – suteikti tokią darbo erdvę, kurioje visi jaustųsi komfortiškai, neturėtų rūpintis jokiais su jų tiesiogine veikla nesusijusiais klausimais. Tai – tikrasis malonumas dirbti,“ – sako L. Panovienė.

„Darbostogas“ savo komandai įkvepiančiuose „Workland“ bendradarbystės erdvių centruose galite rezervuoti net 6 centruose Lietuvoje, iš kurių 5 įsikūrę Senamiesčio ir centrinėse Vilniaus dalyse, 1 – pačioje Kauno širdyje, Laisvės alėjoje. Tarptautinis „Workland“ tinklas siūlo išbandyti ir Rygoje (2) bei Taline (5) įsikūrusius centrus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist