„Workland“, pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių operatorius Baltijos šalyse ir Suomijoje, plečia savo tinklą regione ir Vilniuje atidarys dar vieną centrą – „Workland Flow“. Artimiausiuose įmonės planuose – ir po naują centrą Rygoje bei Taline, kurie padidins „Workland“ portfelį daugiau nei 800 darbo vietų. 

„Augant modernių biurų sprendimų paklausai, mūsų įsipareigojimas atliepti šiuos besikeičiančius poreikius išlieka tvirtas. Po strateginio žingsnio į Suomiją, matome poreikį plėsti pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių infrastruktūrą ir Baltijos šalyse. Be „Workland Flow“ atidarymo Vilniuje šį rugsėjį, 2024-aisiais  taip pat plečiame savo tinklą Taline ir Rygoje“, – komentuoja Indrek Hääl, „Workland“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas.

Pasak I. Hääl, kaštai, energetinis efektyvumas bei gebėjimas greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių šiandien yra vieni pagrindinių tiek mažų ir vidutinių įmonių, tiek tarptautinių korporacijų rūpesčių. Be to, auganti tokių temų kaip ilgaamžiškumas svarba skatina darbdavius prioretizuoti jų komandos gerovę ir atliepti šiuos poreikius darbo erdvėje.

Eika Development“ vystomas „Flow“ verslo centras, įsikūręs Lvivo gatvėje 21A, prie pat Konstitucijos prospekto, yra vienas naujausių Vilniaus centrinio verslo rajono komercinio nekilnojamojo turto objektų, duris jis atvėrė 2024 metais. Šį biurų kompleksą, pastatytą pagal BREEAM standartus, sudaro du atskiri pastatai, kurių bendras plotas siekia 15 000 kvadratinių metrų. Pastatas pasižymi daugybe patogumų, tarp kurių  –  lauko terasos, restoranas, druskos ir masažo kambariai, kavos baras, dviračių taisykla, saugykla, automobilių stovėjimo vietos ir transporto dalijimosi paslaugos.

„Workland“ biurų centras įsikurs antrame, trečiame ir ketvirtame aukštuose ir rinkai pasiūlys apie  2 000 kvadratinių metrų pilnai aptarnaujamų biurų, posėdžių salių ir bendradarbystės erdvių. Šios patalpos bus prieinamos ir trumpalaikės nuomos sutartims, pradedant nuo vienos dienos, ne tik ilgalaikei nuomai, kaip įprasta daugelyje biurų pastatų, esančių centriniame verslo rajone.

„Workland Flow“ pasiūlys daugiau nei 200 pilnai aptarnaujamų darbo vietų privačiuose biuruose, pritaikytų įvairaus dydžio komandoms, nuo 2 iki 8 vietų. Kiekvienas biuras – su langais, daug natūralios šviesos, kai kurie – su panoraminiais Vilniaus centro ir senamiesčio vaizdais. Centre taip pat bus įrengtos telefonų būdelės, virtuvė, stilingos bendrosios erdvės poilsiui, darbui, susitikimams – visa  tai yra būtini modernios, palankios darbo aplinkos komponentai. Jau nekalbant apie bendruomenės renginius ir iniciatyvas, seminarus ir kitas dalijimosi žiniomis formas bei verslo kontaktų tinklo plėtrą mūsų bendruomenės nariams“, – komentuoja Laura Panovienė, „Workland“ vadovė Lietuvoje. 

Anot Giedriaus Brūzgės, „Eika Development“ turto departamento direktoriaus, pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centras pastate suteikia ir daugiau lankstumo kitiems nuomininkams.

„Workland“, kuris šiai dienai yra didžiausias pagal plotą „Flow“ verslo centro nuomininkas dėka, galime būti lankstūs ir atsiradus poreikiui kitiems nuomininkams pasiūlyti papildomų erdvių ar darbo vietų minėtame biurų ir bendradarbystės erdvių centre. Tokiu atveju nuomininkams likus esamose patalpose nereikia prastinti darbo sąlygų savo darbuotojams, persikėlimo atveju – iš naujo rūpintis biuro įrengimo klausimais, perkraustymu, su tuo susijusiomis išlaidomis“, – komentuoja G. Brūzgė.

„Workland Group“ yra tarptautinis pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių tinklas, turintis 16 centrų Baltijos šalyse ir Suomijoje – penkis Vilniuje, vieną Kaune, du Rygoje, penkis Taline, du Helsinkyje ir vieną Espoo mieste, Suomijoje. „Workland“ misija – lanksčiomis sąlygomis teikti įkvepiančias darbo vietas, kurias papildytų profesionalios paslaugos ir palaikanti bendruomenė, skatinanti verslo augimą. „Workland“ akcininkai yra privataus kapitalo investuotojas „BaltCap“ kartu su įmonės įkūrėju ir valdyba.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist