Vasario 15 d. duris visuomenei atvėrusiame Lazdynų baseine jau verda gyvenimas – jame sportuoja tiek miesto sportininkai, tiek gyventojai. Žmonės gali mėgautis ne tik plaukimu dvejuose baseinuose, sportuoti modernioje sporto salėje, dalyvauti grupinėse treniruotėse, bet taip pat nuo spalio mėnesio vilniečiai bei miesto svečiai kviečiami išbandyti šuolių į vandenį treniruotes, būsimoms mamoms baseine jau vyksta ir nėščiųjų mankštos, vykdomas antrokų mokymo plaukti projektas. Duris netrukus atvers ir sporto prekių parduotuvė.

Sporto komplekse taip pat yra speciali erdvė, skirta maitinimo paslaugoms teikti. Lazdynų baseino administratorius VšĮ „Active Vilnius“ šiuo metu yra paskelbęs konkursą per www.evarzytines.lt ir ieško šiai erdvei valdytojo. Konkursas vykdomas, vadovaujantis Negyvenamųjų pastatų, statinių ir patalpų bei kito ilgalaikio materialiojo turto nuomos viešo konkurso organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, patvirtinto Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. 1-291 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto nuomos bei panaudos“, nuostatomis (aktualia 2021-10-31 redakcija, sprendimas paskelbtas: TAR 2019-11-12, i. k. 2019-18116).

Nustatoma pradinė nuomos kaina – 3 000 Eur už visą (396,09 kv. m.) nuomojamą plotą per mėnesį (komunaliniai mokesčiai į nuomos kainą nėra įskaičiuoti). Patalpų nuomos terminas – treji metai.

Patalpų apžiūra galima iki spalio 23 d. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist