Saltoniškėse pradėtos dar vieno verslo komplekso statybos

Komentarai 5

 1. Evaldas says:

  Kokiu būdu galėjo būti išduotas leidimas statyboms, kai leidžiamas aukštingumas iki 6 aukštų, o pagrindinis pastatas virš žemės paviršiaus yra mažiausiai septynių aukštų. Nuo kada virš žemės iškilę aukštai, laikomi požeminiais. Statinys iškilęs visu aukštu virš visų aplinkinių statinių, turi neigiamą poveikį artimiausiems Žvėryno rajono ir Ozo kalno nekilnojamiesiems kultūros paveldo objektams, užstoja juos. Nuo Šeškines kalvų Pagrindinis kompleksas ne tik trukdys apžvelgti Vilniaus senamiestį, bet užstos ir Gedimino pilį.

 2. VILNIUS=MINSKAS 2 says:

  VILNIUS DARO KLAIDA PO KLAIDOS…KIEK KARTU BUVO KALBETA KAD NEBEREIK STATYT MIEGAMUJU AR TIK OFISINIU RAJONU ..JIE TURI BUTI MISRIOS FUNKCIJOS T.Y TEN SALIA STOVETU NE TIK GYVENAMIEJI NAMAI BET IR OFISAI, BUTU KAVINES GI DABAR IR TOLIAU STATOMI ISTISAI MIEGAMIEJI RAJONAI NET IR SNIPISKES ATRODO BUS PAPRASTAS MIEGAMASIS RAJONAS O VA CIA KVARTALAS VIEN OFISU…VILNIUS MIESTU PLANAVIE ATSILIEKA DESIMTMECIAIS NUO VAKARU EUROPOS IR DARO LYGIAI TAS PACIAS KLAIDAS KA DARE VAKARIECIAI 1970-1990….

 3. Arvydas Norkūnas says:

  Nėra šie pastatai įdomūs. Gerai, kad kalno papėdėje vykusiai apribotas jų aukštis, o patys pridengti nuo Ukmergės gatvės įdomesniais, nestandartiškai sumąstytais pastatais. Kai kuriose nuotraukose nuo Šeškinės kalno kvartalas atrodo netgi patrauklus. Konversija manau laikytina sėkminga tačiau kitokiame reljefe būtų greičiausiai nykokas vaizdas. Aplamai džiugu, kad krizės sąlygomis ekonomika gyvuoja, jeigu ir nuomininkų, pilnai užpildančių pastatą ir duodančių pajamas šaliai, sparčiai atsiras , galima bus netgi džiaugtis pastaraisiais statiniais.

 4. meikeris says:

  Architektūros tokiuose pastatuose nėra, vien fitwel ir brieem.

  • hmm says:

   kas yra architektūra?:]


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist