Paneriuose, vietoj administracinio pastato, – loftai

Komentarai 7

 1. Atomas says:

  pala cia ne prie taboro?

 2. VilnietisX says:

  Super, labai neblogai atrodo!

 3. Klausimas says:

  Pradžioje leidžia gyventi tarp 2 geležinkelio atšakų ir pramonės objektų, sandėlių, po to užvers skundais kad geležinkelis neduoda ramybės ir padidėjusi oro tarša, triukšmas. Lieps iškraustyti įmones? Konfliktas užprogramuotas. Jei ten bus biurai, ofisiukai – OK, bet jei kas sugalvos gyventi “bute už automobilio kainą”, tai nepavydžiu…

 4. vardas says:

  Pramonės ir sandėliavimo rajone, kuriame nėra numatyta konversija, rengiamas gyvenamasis projektas turėtų būti išvis net nesvarstomas. Kokia bus gyvenamoji aplinka tiems gyventojams? O jei netyčia įgyvendins šį projektą, tai bus apynasris aplinkiniams verslams, planuojantiems rekonstrukciją ar plėtrą. Nereikia maišyti rajonų funkcijų, negi jau taip trūksta tinkamų sklypų mieste?

  • hmmm says:

   o nuo kada loftuose gyvena normalaus rajono norintys gyventojai?:) meninkai, vienišiai ir pan… bent jau pagal holivudo filmus:D

 5. Jin says:

  Vien nuoroda kažką pasako (“būstai”). O dar daugiau pasako, jei pasižiūri, kas iš tikro yra loftas ir ką čia parduoda, nes loftas tikrai nėra vieno aukšto 15 kv m2 kambariukas.

 6. Mindaugas says:

  Buve kabinetai paverčiami į gyvenamuosius namus ir pavadinami mini loftai, nes ant sienos padedama lentyna, kur ale yra antras aukštas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist