Vilniaus širdyje, apleistos „Arfos“ vietoje, augantis projektas naujuoju vardu #Tower metų pabaigoje pasieks finišą. Dešimtmetį miesto centre stovėjęs apleistas, nebaigtas statyti pastatas-vaiduoklis simbolizavo netvarką ir apsileidimą. Dabar šis neeilinis projektas atgimė ir iš naujo apibrėžė tai, kas yra šiuolaikiška ir inovatyvu. #Tower užsibrėžė tapti naujuoju didmiesčio simboliu, apjungdamas patogius gyvenamuosius apartamentus ir išskirtines zonas verslui.

Komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatas moderniais ir unikaliais sprendimais, neįprastomis funkcijomis ir estetiniais akcentais neabejotinai pritrauks tiek vietinius gyventojus, tiek užsieniečius. Statytojai ambicingai siekė ne tik prisidėti prie miesto įvaizdžio gerinimo, bet ir sukurti patrauklią vietą, kurioje būtų sudarytos pačios geriausios sąlygos gyvenimui, verslui ir komunikacijai su kitomis šalimis.

Iššūkis – sena derinti su nauju

„Daug paprasčiau būtų buvę įsigyti tuščią sklypą ir iškelti naują pastatą, bet lengvas kelias ne visada įdomus ir teisingas. Nupirkti „Arfą“, buvo didelis iššūkis, tačiau į pabaigą einančios statybos įrodo ne tik mūsų žinias, ryžtingumą ir tikėjimą, bet ir pažymi naują etapą visam naujajam Vilniaus centrui. Jau dabar ši, centrinė, Vilniaus dalis keičiasi neatpažįstamai – sena, apleista ir užmiršta vieta virsta nauja ir patrauklia, su geriausiai išvystyta miesto infrastruktūra, iš visų pusių apraizgyta verslo, politikos, kultūros, transporto, visuomeninio gyvenimo ir laisvalaikio arterijomis. Baigus „Tower“ statybas centrinė Vilniaus dalis pasikeis neatpažįstamai“, – sako Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto  bendrovės „Irec Baltic“ vadovas Saulius Kulvietis.

Tower

Iš modernaus, palaipsniui didėjančio ir daugiau nei šimto metrų aukštį pasiekiančio #Tower, kurio naudingasis plotas siekia per 32 tūkst. kvadratinių metrų, bus galima grožėtis kvapą gniaužiančia miesto panorama. Naujame dangoraižyje suprojektuoti nuo 37 iki 300 kv.m. įvairių dydžių komfortiški A klasės butai, dviaukščiai apartamentai, apartamentai su terasomis. Naujoje pastato dalyje bus daugiau nei 180 butų, gyvenamųjų patalpų kaina prasidės nuo 2800 EUR už kvadratinį metrą, vidutinė kaina sieks 3500 EUR, o viršutiniuose aukštuose esančių gyvenamųjų patalpų kaina lieka paslaptyje. Saulius Kulvietis atskleidė, jog buvo siūlymas, kuris siekė 12000 EUR už kv.m. Visos investicijos į šį projektą sieks 40 milijonų EUR.

Daug paslaugų nuomininkams

Pastato žemutinėje dalyje įsikurs atskiras 5000 kv.m. A energetinės klasės verslo centras su daugybe techninių inovacijų. Išmanųjį verslo centrą valdys automatinė monitoringo sistema.

Jau įrengta 220 vietų automobilių saugojimo ir laikymo aikštelė su elektromobilių įkrovimo stotelėmis, alternatyviais būdais į darbą skubantiems verslo centro klientams – 70 vietų dviračių saugykla su dušais bei persirengimo kambariais.

Restoranas, sveiko maisto ir pusryčių kavinė, sporto studija, trumpalaikei nuomai skirtos įvairaus dydžio konferencijų salės, cigarų kambarys, poilsio erdvės – tai tik maža dalis to, ką įrengiame nuomininkų patogumui. Kai kurių savo planų dar negalime atskleisti“, – intriguoja projekto vystytojas.

#Tower įgyvendins drąsias, futuristines idėjas. Tai bus gyvas įrodymas, kad į įprastą komercinės paskirties objekto sampratą galima įtraukti ir gamtos teikiamus malonumus, poilsį, kultūrą, švietimą. Jis taps milžinišku daugybės viešųjų erdvių verslo sodu, su prekybos ir paslaugų vietomis, viešbučiu verslui, restoranais ir kitais objektais, kurie patenkins visus gyventojų ir verslo poreikius.

Tower

Verslininkai tampa partneriais

Nors šiuo metu Vilniuje ir miesto apylinkėse kyla nemažai naujų biurų pastatų, patraukli kainodara, išspręsta parkavimo problema ir kiti anksčiau išvardinti verslo aplinkos privalumai traukia patogios vietos ir kokybiško aptarnavimo ieškančius verslo atstovus. Dalis nuomininkų jau spėjo įsikurti #Tower verslo centre, su kitais vyksta derybos dėl patalpų nuomos. Susidomėjimą čia įsikurti rodo ne vienas estetikos ir chirurgijos centras, personalo valdymo įmonės, grožio industrijos ir interjero bei informacinių technologijų verslų atstovai.

„Esame patyrusi augimo strategų komanda, verslo kūrėjai ir ryšių valdytojai, kurie teikia novatoriškas, daugiakanales verslo kampanijas. Su klientais dirbame kaip su partneriais, pateikdami aiškiai apibrėžtus pasiūlymus ir sukurdami augimo planą, kuris užtikrina ne tik mūsų, kaip vystytojo, stabilumą, bet ir naujus klientus nuomininkams. Ir toliau, kaip partneriai, stipriname tokį verslo profilį ir patikimumą tikslinėse rinkose. Jeigu matome, kad potencialus nuomininkas neras ar neužtvirtins verslo nišos mūsų siūlomoje vietoje, vien tam, kad užpildytume plotą, jo nekviesime. O jei žinome, kad tai jo vieta ir reikės tik mūsų pagalbos įsitvirtinti, esame pasiruošę konsultacijoms. Mes siekiame sukurti pasaulinio lygio klientų aptarnavimą, esame atvira ir patikima kompanija. Todėl ir imamės šių veiksmų“, – sako S.Kulvietis.

Nauja jungtis su Konstitucijos ir Lvovo gatvėmis

Visa aplinka bus taip taip sutvarkyta, suprojektuota nauja jungtis, kuri eis nuo Konstitucijos prospekto, kirs Lvovo gatvę ir susijungs su Kernavės gatve. Numatoma šiuos darbus atlikti bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe.

[FAG id=16672]

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.