Nekilnojamas turtas

EIKA: vieną pabaigtą kompleksą keičia kitas komercinis projektas

Atidarytas didžiausias EIKA istorijoje kompleksas „Live Square“, 53 mln. EUR investicijų, parduotas istoriškai didžiausias butų kiekis, įsibėgėjanti investicinių fondų veikla – tai tik keletas pasiekimų, kurie atspindi 2019 m. intensyvumą ir grupės besiplečiantį veiklos ir paslaugų spektrą. Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, 2019 m. įmonių grupė EIKA žengė dar tvirtesnį žingsnį plėsdama NT paslaugų ir produktų spektrą. 2020 m. valdomų projektų planuojamų investicijų suma viršija 182 mln. EUR, o per 2020 m. į juos bus investuota daugiau nei 45 mln. EUR

Pasak D.Dargio, per paskutinius metus EIKA dar labiau įsitvirtino, kaip plataus spektro NT projektų plėtotoja bei valdymo paslaugų teikėja. EIKA vertindama situaciją rinkoje toliau siūlys būstą įvairiems gyvenimo etapams, skirtingiems poreikiams ir galimybėms, dar labiau sutelks dėmesį investuotojų ir alternatyvių finansavimo šaltinių pritraukimui, drąsiau žvalgysis į kaimynines rinkas bei NT valdymo paslaugų pasiūlą rinkai.

Vieną pabaigtą kompleksą keičia kitas ambicingas komercinis projektas Vilniaus centre

2019 m. EIKA atidarė didžiausią savo istorijoje multifunkcinį kompleksą LIVE SQUARE apjungiantį verslo centrą su prekybine galerija ir vieša terasa, pirmąjį Lietuvoje viešbutį „Hilton Garden Inn“ bei gyvenamuosius apartamentus. Pasak D. Dargio, tai absoliučiai novatoriško miestiečio ir miesto svečio erdvė, patenkinanti jo visus poreikius ir tapo vienu iš pagrindinių traukos objektu Gedimino prospekte su patraukliausia vieša terasa mieste“, – naujo komplekso vertę miestui atskleidžia EIKA vadovas.

 

Bendro įmonių grupės valdomo komercinio ploto užimtumas praėjusių metų gale siekė 97 proc. 2019 m. įmonių grupė paskelbė apie naujo verslo centro Lvovo gatvėje plėtojimo pradžią, 2020 m. planuoja pradėti „co-livingo“ projektą Naujamiestyje.

„Eika asset Management“ rengia trečiąjį fondą

Praėjusiais metais veiklą pradėjo antrasis UAB „Eika Asset Management“ valdomas komercinio nekilnojamojo turto fondas „Eika Real Estate Fund“, kuris įsigijo verslo centrą „Highway“ Vilniuje. Tai pirmas kartas EIKA grupės istorijoje, kai komercinis pastatas buvo ne išvystytas, o nupirktas už investuotojų, įskaitant EIKOS grupę, lėšas. „EIKA Residential Fund“ baigdamas vieną projektą Antakalnyje, paskelbė apie 20 mln. EUR investicijas į gyvenamųjų namų kvartalą Skroblų gatvėje Vilniuje.

Šiuo metu baigiami ruošti trečiojo fondo, kuris investuos į mišrios paskirties gyvenamąjį ir komercinį turtą, steigimo dokumentai. „Planuojama, kad siaurėjant prieigai prie bankinio finansavimo bei norint užsitikrinti alternatyvius finansavimo šaltinius, nekilnojamojo turto fondų valdymas pritraukiant išorinius investuotojus išliks prioritetine EIKA įmonių grupės veikla“, – teigia D. Dargis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
liuks
liuks
1 metus

Liuks statykit man patinka eika

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button