Per metus pusantro karto išaugusi kibernetinio saugumo sprendimų bendrovė „Tesonet“ plečia savo biurą „Green Hall 1“ verslo centre Vilniuje ir sutarė dėl papildomų 800 kv.m. patalpų nuomos. Sparčiai augančios IT įmonės biuro plotas „Green Hall“ verslo slėnyje didėja pusantro karto, iki beveik 2 400 kv. metrų.

„Mūsų verslas intensyviai auga jau keletą metų iš eilės. Matydami didėjantį kibernetinio saugumo produktų poreikį, ketiname ne tik išlaikyti šį augimą, bet ir užsitikrinti lyderio pozicijas pasaulinėje kibernetinio saugumo rinkoje, o tai sąlygoja ir mūsų komandos plėtrą. Tam tikslui „Green Hall 1“ puikiai atitinka mūsų poreikius tiek lokacijos, tiek ofisų infrastruktūros prasme“, – sako „Tesonet“ personalo vadovė Monika Okmanė.

„Pastarieji metai buvo palankūs informacinių technologijų bendrovių plėtrai, nes per pandemiją ypač išaugo jų paslaugų paklausa. „Tesonet“ yra vienas iš Lietuvos IT flagmanų, tad nenuostabu, kad lygiai prieš metus pas mus įsikūrusi bendrovė išaugo 50 procentų. Informacinių technologijų kompanijoms pritaikytas „Green Hall“ verslo centras sudarė lietuviškam akceleratoriui palankias galimybes plėstis čia. Šis sandoris mums svarbus dar ir tuo, kad po jo „Green Hall“ slėnis, kurio trijų pastatų bendras plotas siekia 21 000 kv. metrų, visiškai išnuomotas,“ – teigia verslo slėnį plėtojančios SBA bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Giedrius Cvilikas.

Papildomas biuro plotas bendrovei „Tesonet“ bus įrengtas jau vasarį. IT įmonės darbuotojai dirbs iš viso trijuose verslo centro „Green Hall 1“ aukštuose.

SBA nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ plėtojamame verslo slėnyje įsikūrė tokios tarptautinės ir Lietuvos kompanijos kaip „Moody‘s“, „Citadele“, „Novartis“, „Tele2“, „Telesoftas“, „Monday Office“ ir kitos. Per 10 metų bendros SBA investicijos į 3 „Green Hall“ verslo centrus siekia 42 mln. eurų, iš jų daugiau nei 0,5 mln. eurų skirta aplinkos ir žaliųjų zonų sutvarkymui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist