Renginiai

Žygis senojo Vilniaus kalvomis

Rugpjūčio 25 d., šeštadienį, 9 val. Karių asociacija SUOPIS kviečia aktyviai praleisti šeštadienio popietę dalyvaujant pirmą kartą Vilniuje rengiamame 20 km pėsčiųjų žygyje. Kelionės metu susipažinsite su įdomiausiais Vilniaus objektais ir lankytinomis vietomis, vaišinsitės kareiviška košei bei būsite apdovanoti žygio diplomais, medaliais bei rėmėjų dovanomis.

Renginio organizatoriai pasakoja, kad idėja rengti tokius žygius kilo dalyvaujant kitose Lietuvoje vykstančiose inciatyvose. Pasak iniciatorių, tokie renginiai suteikia daug malonių įspūdžių, susipažįstama su įvairiais žmonėmis ir tai yra tikro aktyvaus ir smagaus laisvalaikio praleidimo forma.

Žygio organizatoriai tikina, kad tokia veikla patinka miesto gyventojams, kadangi čia galima pabūti nepakartojamoje atmosferoje ir atrasti naujų idėjų bei minčių. Vilniaus miesto gyventojams dažniausiai tekdavo vykti tolimus atstumus į kitus regionus, kad galėtų sudalyvauti panašiuose žygiuose, todėl buvo nuspręsta sukurti naują veiklą ir Vilniaus regione.

 

Idėjos organizatoriai teigia, kad renginys yra atviras visiems – nuo jauno iki seno. Tačiau žygio taisyklės reikalauja įvertinti savo galimybes ir pasitikrinti sveikatą, už kurią yra atsakingas kiekvienas dalyvis. Vaikai gali dalyvauti tik su juos lydinčiais suaugusiais asmenimis.

Ekskursijos metu dalyviams teks įkopti ir nusileisti ne į vieną kalną ar nuokalnę, kadangi marštrutas yra parengtas taip, kad žygeiviams būtų įdomu – ketinama aplankyti virš 30 žymių lankytinų vietų, objektų ir istorinių paminklų. Karių organizacija maršrutą parinko taip, kad trasos dalis eitų Vilniaus senamiesčiu, parkais, miškais bei pažintiniais takais. Pagrindinės žymiausios vietos – Vilniaus katedra, Gedimino kalno papėdė, Bernardinų sodas, Kalnų parkas, Pučkorių atodanga, Pučkorių piliakalnis, Gynybiniai įtvirtinimai Antakalnio miške bei Sapiegų parkas.

Karių asociacija SUOPIS kviečia visus prisijungti prie šios naujos iniciatyvos ir išbandyti savo jėgas žygiuojant kartu su būriu įdomių žmonių. Renginio dalyviai laukiami Vilniuje, Olandų g. 21A, Karo muziejuje.

 

Daugiau informacijos apie renginį: www.facebook.com/KariuAsociacijaSuopis

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button