Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (5-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (vasario 2 d. – vasario 4 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. RED BULL JUMP & FREEZE

Kur? Liepkalnis Kada? Vasario 4 d. (sekmadienis) 13:00 val.

Smagiausia žiemos beprotybė sugrįžta į Lietuvą antram kartui. 2017 m. pradžioje supažindinome jus su „Red Bull Jump & Freeze” – unikaliu reiškiniu, kurį sunku sutalpinti į vieną sakinį, bet mes pabandysime. Tai varžybos, kurių dalyviai leidžiasi nuo kalno savadarbėmis vežėčiomis ir skrieja jomis nuo tramplyno į baseiną. Kaip supratote, pažiūrėti į ką bus. Dalyvauti dėl ko irgi bus – tarp kitų privalumų verta išskirti šlovę, laikus, pripažinimą bei kelionę visai komandai į vieną iš didžiųjų „Red Bull“ renginių.

 

Daugiau apie renginį čia.

Red Bull Jump & Freeze
Nuotr.: Organizatorių

2. PRANCŪZŲ KINO FESTIVALIS „ŽIEMOS EKRANAI ’18“

Kur? Vilniaus kino teatrai Kada? Sausio 25 d – Vasario 11 d.

Šių metų sausio 25 d. prasidėsiantis festivalis „Žiemos ekranai“ – jau tryliktoji Prancūzų instituto Lietuvoje organizuojama kino šventė. Vienuolikoje Lietuvos miestų vyksiantis renginys ir vėl žiūrovams pristatys prancūzišką kiną – įtraukiantį, įžūlų, vienu metu lengvą ir sunkų, nepaprastą ir neįprastą. Tai subtilus menas, auginantis aktyvų ir intelektualų žiūrovą, o kartu jautrų bei atvirą svajotoją, ieškantį naujų emocijų ir jaudulio.

 

Daugiau apie renginį čia.

Kino teatras

3. EKSKURSIJA „INDUSTRINIAI SAVANORIAI“

Kur? Vilkpėdės ligoninės vartai Kada? Vasario 4 d. (sekamdienis) 14:00 val.

 

„Gatvės gyvos“ kviečia pasivaikščioti po ypač neturistines vietas – Vilkpėdę ir Savanorių prospekto pramonės zoną! Ekskursiją pradėsime nuo Vilkpėdės ligoninės, prie kurios susipažinsime su svarbiausiais vietovės istoriniais faktais ir legendomis, vėliau leisimės į tikrą Vilniaus pramonės arteriją – Savanorių prospektą. Čia išgirsite, kuo išskirtinės šio rajono gamyklos, kokia produkcija iš didžiulių angarų pasiekdavo dienos šviesą tada, o kokia – dabar, žygiuosime pramoniniais skersgatviais ir ne tik. Ateikite, pamatykite ir, svarbiausia, išgirskite!

Vilkpėdė

4. ATIDAROMAS BENEDIKTO TURGUS

Kur? Benedikto turgus Kada? Vasario 2 d. (penktadienis) 

 

Vasario 2 dieną, 11 val. Vilniuje duris atvers išskirtinis „Benedikto turgus”. Jis bus atidarytas sostinės gyventojams jau pažįstamoje vietoje – Ukmergės gatvėje, anksčiau čia veikusios centrinės ūkininkų turgavietės vietoje.

Daugiau apie renginį čia.

 

5. PARODA „TARPUKARIO LIETUVOS REKLAMA“

Kur? Vilniaus rotušė Kada? nuo vasario 2 d.

Minint atkurtos Lietuvos 100-metį, Vilniaus miesto savivaldybė kartu su knygos autoriumi Ramūnu Minkevičiumi kviečia į nemokamą Tarpukario Lietuvos reklamos parodą, kuri pristatys epiškiausias ir ryškiausias tarpukario Lietuvos reklamas.

Reklama nuo XIX a. vidurio tapo patikimu šalies gerovės ženklu. Pagal reklamų kiekį, jų formą, turinį, meninę kokybę ir stiliaus modernumą spendžiame apie ekonominį ir kultūrinį valstybės lygį, pažangos ir atsinaujinimo idėjų populiarumą visuomenėje. Meniniai reklaminių skelbimų sprendimai itin aiškiai atstovauja to laikmečio stilistinėms tendencijoms – nuo futurizmo ir ekspresionizmo iki bauhauziško konstruktyvizmo.

Daugiau apie renginį čia.

Tarpukario Lietuvos reklama

6. HAPPYENDLESS NAUJO ALBUMO PRISTATYMAS

Kur? Loftas Kada? Vasario 3 d. (šeštadienis) 21:00 val.

2018-ųjų vasario 3-ąją Vilniaus menų fabrike „Loftas“– istorinis įvykis Lietuvos elektroninės muzikos pasaulyje – į sceną po labai ilgos kūrybinės pertraukos grįžta happyendless!

Muzikinę tylą nutraukę vaikinai vasario 3 d. pristatys naujausią solinį albumą, o jo pristatymą „Lofte“ lydės būrys geriausių draugų ir kvapą gniaužiantis 3D instaliacijų šou.

Naujasis „Happyendless“ albumas bus išleistas dviem formatais: skaitmeniniu ir viniline plokštele. Skaitmeniniame albume grupės gerbėjai ras 14, o vinilinėje plokštelėje 8 visiškai naujus kūrinius, kurių kiekvienas buvo įrašytas vis su kitu Lietuvos atlikėju.

7. B. SRUOGOS EKSPOZICIJOS ATIDARYMAS

Kur? V. Mykolaičio-Putino memorialinis butas-muziejus Kada? nuo vasario 2 d.

V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje Vasario 2 d., penktadienį, 18:00 val. vyks B.Sruogos ekspozicijos atidarymas. Renginyje dalyvaus freskos „Alpės Sruogai“ kūrėjas A. Kavaliauskas, dokumentinės apybraižos „Vieno buto istorija“ režisieriai J. Juozapaitis ir D. Bilinskienė, ekspozicijos, edukacinių užsiėmimų kūrėja R. Šorienė, idėjos išpildytojas A. Stankevičius. Kviečiame atvykti į dokumentinės apybraižos peržiūrą, ekspozicijos apžiūrą.

8. MUZIKINIS BLYKSNIS

Kur? Lietuvos nacionalinė filharmonija Kada? Vasario 4 d. (sekamdienis) 12:00 val.

Kompozitorės Zitos Bružaitės kūrybos kraitėje nemažai muzikos skirta vaikams. Nuo dainelės iki chorinių dainų ar operėlių „Grybų karas ir taika“, „Voro vestuvės“, su kurių muzika užaugo jau kelios kartos.

Šiame koncerte bus daug žiemos, žaismingos ir elegiškos nuotaikos, aprengtos kiek teatralizuotu apdaruVilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai su Lietuvos kameriniu orkestru ir dainuojančiais aktoriais atliks žinomas dainas: „Pūga“, „Piešinys juodu pieštuku“, „Baigsis pilkas lapkritys“, „Irias varna lytele“, „Bus ruduo“, „Apie akmenį“, „Elegija“ ir kitas.

Z. Bružaitė sako: „Nėra daug mano muzikos teatruose, tačiau esama teatro muzikoje…“ Todėl ši programa yra muzikinis blyksnis, jungiantis mažą ir ūgtelėjusį, solidžiai rimtą ir padykusį klausytoją, dainuojantį ir klausantį…

9. Nemokamų klasikinių kirpimų sekmadienis

Kur?  Barzdaskučių Mokykla Kada? Vasario 4 d. (sekmadienis) 10:30 val.

“Barzdaskučių mokykla” ieško modelių klasikiniams plaukų kirpimams! Visas procedūras atliks mokyklos studentai su dėstytojo Denis pagalba ir priežiūra.

10. STINTŲ PUOTA

Kur? Pilialaukis Kada? Vasario 2 d. (penktadienis) 12:00 val.

„Stinta pūkis, stinta pūkis“ – magiškus žodžius dainavo Pamario krašto žvejai, bumbindami ant ledo ir viliodami į tinklus stintas, kurios jau šį penktadienį karaliaus Pilialaukyje!

Šviežios, kvepiančios agurkais stintos iš Pamario į Pilialaukį atkeliaus tik penktadienio rytą, o jau nuo pietų iki pat vakaro siūlysime delikatesinės žuvies ragauti užsigeriant puikiai tinkančiu A gėrimu, gaminamu tik mūsų A darykloje.

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button