Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (15-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (balandžio 14 – balandžio 17 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1.VELYKOS RUMŠIŠKĖSE

Kur? Lietuvos liaudies buities muziejus Kada? Balandžio 17 d. (pirmadienis) 12:00 val.

 

Balandžio 17-ąją (antrąją šv. Velykų dieną) Lietuvos liaudies buities muziejus visus kviečia į pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventę – Velykas!

2. Nemokama ekskursija – Kartą per Velykas…

Kur? Prie Gedimino paminklo Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis) 11:00 val.

 

Velykos – gražiausia pavasario šventė, bundančios gamtos šauklys. Visgi ir šioji šventė neapsieidavo be kuriozų, nesusipratimų, juokingai ir nelabai linksmai pasibaigusių susidūrimų. Vivid Vilnius kviečia visus į nuotaikingą ir artėjančių Velykų dvasia alsuojančią ekskursiją, kurios metu sužinosite, kuom pasibaigė dviejų garsių Lietuvos moterų bandymas susitaikyti per Šv. Velykas, kur Šv. Velykų rytą įvyko muštynės ir kaip, pasak legendos, “netikėlius” pamokė Aušros vartai.

Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigių forma, skatins organizuoti tokias ekskursijas.

3. KULTŪROS DIENA UŽUPYJE

 

Kur? Užupio meno inkubatorius Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis)

Balandžio 15 d. Užupio meno inkubatorius kviečia į kiekvieną pavasarį supurtančios Kultūros dienos renginius. Šiais metais lankytojai bus pakviesti į visai neseniai duris atvėrusią „Magnetų ir stebuklų“ erdvę. Šios vietos sumanytojai tikisi, kad ji taps traukos ašimi visiems, pasiilgusiems bendruomeniškų bei jaukių patirčių ir prasmingų paradoksų –  nostalgijos ir įkvėpimo, mažų dalykų ir jų svarbos. Erdvė žada tapti pokalbių, muzikos, kino, įvairių dirbtuvių bei kitų mažų kūrybinių susibūrimų vieta.

interaktyvus spektaklis

 

4. VELYKOS SU KINDER IR ZUIKIU!

Kur? Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Velykų Zuikis lauks vaikų su dovanomis – abu šeštadienius vaikams iš viso bus padovanota net 2000 KINDER kiaušinių!

 

Balandžio 15 d.:
12.00-16.00 val.
– Zuikių mokyklėlė. Gaminsime Zuikio ausis ir išdykausime
– Piešimas ant veidukų
– Zuikio portreto piešimo pamoka bei parodėlė
13.00-14.00 val.
– Naujausias pavasario-vasaros drabužių kolekcijas pristatys jaunieji modeliai iš modelių studijos MAŽOJI MIS ir modelių mokyklos CATWALK
– Velykinis koncertas

5. MARGUČIŲ EKSPOZICIJA-PARODA

Kur? prie Vilniaus Centrinio knygyno Gedimino prospekte Kada? Balandžio 14 d. – Balandžio 23 d.

Artėjant Velykoms Vilniaus centrą papuošė tautodailininko Vlado Martikonio margučių paroda. Stenduose prie Vilniaus Centrinio knygyno Gedimino prospekte (šalia V. Kudirkos aikštės) eksponuojami neįprastu būdu – skutinėjimu sukurti margučiai.

6. KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS ŠEIMOMS. MARGUČIO „PORTRETAS“

Kur? Radvilų rūmų muziejus Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Šioje kūrybinėje dirbtuvėje dalyvių lauks įdomiausiais raštais, augalų ir gyvūnų motyvais puošti margučiai – linksmieji pavasario švenčių palydovai. Kviečiame šeimas kūrybinėje dirbtuvėje gratažo technika atskleisti šv. Velykų simbolio – margučio grožį bei sukurti savo šventinį paveikslėlį.

7. NAKTINĖ KRITINĖ MASĖ

Kur? prie katedros varpinės Kada? Balandžio 14 d. (penktadienis) 23:00 val.

Kritinė masė – tai neformalus renginys dviratininkų susibūrimui fiksuotoje vietoje ir suplanuoto maršruto įveikimui miesto gatvėmis. Dviratininkai siekia parodyti, jog tai puiki transporto priemonė, lygiavertė kitoms alternatyvoms. Iš kitos pusės tai linksmas, bendraminčius jungiantis pasivažinėjimas. Juk dviračiai dažnai simblozuoja laisvę, taiką ir hipsterių kultūrą.

Prieš 2017 metų velykinį savaitgalį į Vilniaus gatves grįžta tradiciškai didžiausia metų naktinė kritinė masė. Naktinė kritinė masė – tai masinis, organizatorių neturintis pasivažinėjimas dviračiais naktį, kovo-spalio mėnesių antrą penktadienį . Startas prie katedros varpinės 23:00 val. Naktinė masė skirta pažinti naktinį Vilnių, bei linksmai, neįprastai praleisti penktadienio naktį! Pasipuoškite savo dviratį, juk kritinė masė – šventė! Tai gali būti LED, ryškiaspalviai papuošimai.

Nuotraukos: Karolio Kavolėlio

8. Velykų šventiniai vėlyvieji pusryčiai

Kur? Vilnius Grand Resort Kada? Balandžio 16 d. (sekmadienis) 12:30 val.

Velykų popietę kviečiame prisiminti vaikystės Velykas. Jūsų lauks šventiška popietė, kurios metu galėsite atsipalaiduoti, smagiai bendrauti su Jums artimiausiais žmonėmis, o mes pasirūpinsime gardžiausiais šventiniais patiekalais.

9. Savaitgalio vakarėlis: VELYKNAKTIS

Kur? Peronas Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis) 22:00 val.

Šiltus ir vasariškus orus į sostinę didįjį šeštadienį viliosime švelniais ir melodingais dub techno garsais pasitelkę didžiai gerbiamą Vinylą.

10. Danske bank Vilniaus maratono treniruotės

Kur? Vingio parkas Kada? Balandžio 15 d. (šeštadienis) 10:00 val.

Kaip ir kasmet, Vilniaus bėgimo klubas kartu su Danske bank Vilniaus maratono organizatoriais pristato nemokamas bėgimo treniruotes tiek pradedantiems, tiek patyrusiems bėgikams. Treniruotės vyks kiekvieną šeštadienį 10 val. ryte prie Vingio parko estrados. Sportuodami drauge stirpinsime visas raumenų grupes, atliksime tempimo pratimus, mokysimės taisyklingai kvėpuoti ir dalinsimės patarimais, kaip motyvuoti save, kaip maitintis ir pan.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button