Atnaujintoje V. Sirokomolės gimnazijoje liko tik smulkūs remonto darbai (nuotraukos)

Komentarai 8

 1. HH says:

  Verta pagirti uz renovacija.
  Bet keista, kad tokie uzrasai svetimos valstybes kalba dabar visur uzkabineti.

 2. Tomas says:

  Šiek tiek apmaudu matyti kaip visa aplinka pigiai įrengta, tai vieta kurioje vaikai praleis dalį savo gyvenimo. Dar akis bado kaip valstybinė įstaiga perka žinomų baldų kopijas. Orandžinės kėdės klasėse yra Vitra DWS kopijos.

 3. hmmm says:

  viskas puiku, bet sporto salės spalva…:D

 4. Arūnas says:

  Puiku. Vaikai yra gerai, tik ar tikrai reikėtų atnaujinti lenkų tautinės bendrijos mokyklas, o ne skatinti šių mokinių integraciją į visuomenę. Nes mano patirtis su šios mokyklos bendruomene labai įdomi. Sutikti vaikai kalbėjo su tokiu akcentu, kad nesuprasi ar tai vaikai kurie gimė Lietuvoje, ar iš Lenkijos imigravo. O mokytoja Lietuviškai mokėjo vos kelis žodžius. Mano galva tokių mokyklų egzistavimas yra iš esmės ydingas. Vaikai nuo mažens pratinami būti savo “getuose”, čia kaip juodaodžiai Brokse. Vėliau patenka į universitetus ir negali suprasti ar čia žmogus tiek metų mokykloje mokėsi ar savaitgaliais Varšuvoje lietuvišką šeštadieninę lankė. noriu pabrėžti, kad nieko neturiu prieš lenkų tautinę bendriją, bet tėvai leisdami savo vaikus į tokias mokyklas tiesiog nemasto.

  • Bob says:

   Kaip panašios taut. maž. mokyklos absolventas – pilnai pritariu. Dabar gal jau geriau tapo, bet prieš 10 metų trečdalis laidos vos vos kalbėjo lietuviškai. O kas liečia mokyklos atnaujinimą… manau Vilniaus vaikai nusipelnė geresnių mokyklų, negu perdažytų sovietinių pastatų su sėdmaišiais, stalo futbolu ir rekuperacija.

  • hmmm says:

   viskas vystosi natūraliai, didžiausias blogis rusiški (ne lenkiški) tv kanalai, bet su laiku viskas po truputį gerėja, bet kokios tautybės jaunimas lietuviškai kalba puikiai, ko anksčiau tikrai nebūdavo

  • qwerty says:

   Kaip tik tėvai mąsto nes vaikas baigęs lenku mokyklą mokės bent 4 kalbas. O gyvenime tikrai to prireiks.
   Dėl akcento, tai nesuprantu ko čia kabintis. Sutinku jaunimo iš Mariampolės, Telšiu, tai irgi kartais neeina suprast ką jie kalba.Reikia tik džiaugtis, kad sąlygos mokyklose gėrėja

  • Arunui says:

   Pritariu. Valstybe niekur neislaiko svetimtauciu mokyklu uz mokesciu moketoju pinigus. Tow bendruomenes pacios turi islaikyti tokias mokyklas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist