Bukiškio gyventojai priešinasi siekiui bendrabutyje įrengti socialinius būstus

Komentarai 4

 1. Lolita says:

  Gal nereikėtų taip kotiruoti žmonių, jog jei neturi pinigų namui, tai ir vietos jiems nėra. Gali būti socialiniai būstai ir normaliems žmonėms. Žodžiu, tokiam mažam kaimui reikėtų skirti mažiau soc. Būstų arba kartu ir soc. Darbuotojus skirti priežiūrai. Tikrai labai nesaugios mintys.

 2. Jin says:

  “Vilniuje yra ne vienas rajonas, pavyzdžiui, Pilaitė, kur, akivaizdu, kad didelė koncentracija tam tikrų socialinių problemų turinčių žmonių, nesprendžia problemų, net atvirkščiai – jas didina bei sukelia socialinę atskirtį.”… Gyvenu Pilaitėje ir kažkaip tų “problemų” nematau????? Ar tos problemos, kuriomis eilinį kartą skundžiamasi, iš viso egzistuoja?

  • DMITRIJ says:

   Kiek Paitėje gyventojų? Bukiškyje apie 1,2tūkst. Ir 38 butus vienoje vietoje, 20metrų atstumu nuo darželio būtų įsteigtas bendrabutis asocialiems amenims. Juos kiekvieną dieną matytų vaikai, kurie lanko tą darželį ir gerai jeigu tik matytu, bet niekas negali nuspėti tu žmoniu elgesį ir t.t.

   • Jin says:

    Iš to, kad žmones, kuriems reikia socialinio būsto, automatiškai laikote “asocialiais” ir/ar pavojingais pasimato Jūsų žemas lygis. O jei manote, kad Bukiškio negalima lyginti su Pilaite – na, tokį palyginimą pateikė patys bukiškiečiai; jei Jūs su tuo nesutinkate, prašom aiškinti su pačiais bukiškiečiais.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist