Šią vasarą senamiesčio pašonėje, vietoj nelegalios parkavimo aikštelės, prasidės išskirtinio skvero įrengimas

Komentarai 21

 1. Žmogus says:

  Žmonės važiuokit troleibusais ir nereiks sukt galvos kur mašina padėti

 2. Rokas says:

  Namus žmonės ir pirktų su parkingais, bet parkingo vietų tiesiog tiek nėra. Tiesa, pagrinde rajono bėdžiai į miestą ir važiuoja su automobiliais, nes kas čia gyvena turi pakankamai pinigų statytis už pinigus. O jei būtų mieste pakankamai parkavimo vietų vietiniai nekeltų klausimo. Bet dabar aktyviausiai už vietų naikinimą pasisako bomžai kurie nieko gyvenime nepasiekė ir tiesiog senamiestyje namų neįperka.

 3. gyventoja says:

  Dėl parkingo – kaip suprantu planuojama naikinti ši gatvė dėl skvero su ja ir parkavimosi vietos, kitoje 21, 21a, 23 namo pusėje planuojama daryti dvipusė sankryža, ko pasekoje taip pat naikinamos parkavimosi vietos. Panaikintos ~ 60 šiai dienai legaliai parkavimo vietos, jūs juk nerimtai? Kokios siūlomos alternatyvos dėl parkavimosi Vingrių g. ir Pylimo g. gyventojams? Kodėl nekalbama apie bendrą Vilniaus miesto planą, o daroma viskas gabalais.

  • Vardenis Pavardenis says:

   Namus pirkti/nuomotis kartu su parkingu reikia, o ne įsikelti į senamiesčio vidurį ir po to verkt kad nėra kur nemokai mašinos arti palikti…

 4. Hmmm says:

  Geriau parkingo vietas įrenkit.

 5. FastFood says:

  Na, man toks įspūdis, kad daroma viskas kad tik kenkti gyventojams. Vietoj to, kad būtų palengvinama dalia su parkingu ir toje vietoje įrengiama parkavimo aikštelė, ar bent kompromisinis variantas su 50/50 aikštelė su poilsio/žaidimų erdve, automobiliai stumiami ant kitų vietų – šaligatvių, kitos pievutės. O tai sprendimas ar bus?? Ką daryti gyventojui? Kaip sovietmečiu: šimtabučiui namui – 10 vietų aikštelė, ir pasiuskit. Viename miesto gale (fabijoniškėse) ant pievučių įrenginėja parkingus, kitame gale atima tokią galimybę apskritai. Ne visi gali tiesiog imti ir atsisakyti automobilio ir važinėti paspirtukais. Dar mėlyną P zoną įkals ir sukitės patys. Juk taip sprendžiamos visos problemos… Na, akli Šimašiaus fanai, minusuokit.

  • TAIGI... says:

   ka daryti gyventojui? seimos autoparka sumazint nuo 3 iki 1. Jau ir taip uz tu jusu metalo lauzu praeit neimanoma

  • Vaidas says:

   “Ne visi gali tiesiog imti ir atsisakyti automobilio ir važinėti paspirtukais.”

   Bet jei VISI GALI imti ir važinėti automobiliais, tai kam rinktis paspirtuką, net ir tiems, kurie gali? Tiesiog yra elementariai kiekvienam logiškai mastančiam suvokiama kryptis, kad šiuo metu automobilių prieinamumas yra žalingas visiems. Džiugu, kad tai pirma valdžia, kuri susivokė, ir mažais žingsneliais juda teisingai.

 6. ... says:

  Kodėl užtušuoti automobilių numeriai?

  • Paulius says:

   Tikrai, kodėl? Čia ką – dabar net automobilių numerių negalima paviešinti nuotraukoje be sutikimo? Taigi visi ir taip tuos numerius mato, ko čia gėdytis?

   • Artūras says:

    Automobilio numeriai yra laikomi asmens duomenimis, todėl negali viešinti.

 7. Marius says:

  Geriau paminkit ant sazines, kodel nei VMS, nei policija savarankiskai negina vieso intereso? Pravaziuoja ir praeina pro sali lyg niekur nieko, o reaguoti pasiruose tik gave pranesima. Vel kazkokie draugovininku (ar kaip ten vadindavosi cccp laikais) laikai grizta, pilnas TvarkauVilniu s pranesimu ir ka?

 8. Matas says:

  Įrenkit skverą, po juo padarykit požeminę aikštelę ir visi bus patenkinti

 9. Buggy says:

  Skveras gerai, bet kas kaltas, kad vairuotojai yra priversti kurti tokias “parkavimo” aikšteles…

  • Skaitovas says:

   Valdžia, Zuokas ir Brazauskas, kas gi daugiau. Juk patys vairuotojai niekad nekalti…

  • Almantas says:

   Niekas nepriverstas, jeigu nerandi parkavimo pavažiuok ir paieškok tolėliau arba važiuok viešuoju transportu.

   • gyventoja says:

    toks įspūdis kad niekas negyvena šiame name kurio šalia bus skveras

    • Romas says:

     Nu tai pasistatysite automobili kur leistina netoliese, paeiti galite juk. Ar čia jum atrodo normalu tokios nelegalios parkofkės?

     • gyventoja says:

      Taip viskas būtų gerai, nesunku ir tolėliau pasivaikščioti, jeigu ne šalia esantis pastatas MO kuris visiškai ignoravo savo lankytojus, žinoma dėl finansinės naštos ir šioje vietoje sukūrė problematišką parkingą. Iki šio pastato atsiradimo nebuvo ši vieta tokia komplikuota. Išeitis daryti mėlyną zoną šalia parko, kad atvykstantys iš rajonų žmonės statytų automobilius toliau, o šalia namų būtų bent menka galimybė rasti vietą 1km spinduliu.
      Tuo pačiu tuoj įsikels naujakuriai Šaltinių g. tuomet nebus parkingo ne 1km. spinduliu o jau matyt visais 5km.

 10. Agne says:

  Praeinu pro ten ir kartais taip gaila kai zmones nesupranta, kad del savo kvailu elgesiu naikinama augmenija. Kartais atrodo tuoj i kalna uzvaziuos.

  • FastFood says:

   Greit galėsi eiti ten prie medžių prisirakinti, nes dėl skvero ten viską išpjaus ir išklos kiekvieną centimetrą trinkelėmis. Ką tada sakysi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist