Miestas
Remigijus Šimašius pristato, ką nuveikė per dvejus metus (VIDEO)
Remigijus Šimašius trečiadienio vakarą pasidalino vaizdo medžiaga, kurioje per 200 sekundžių pristatė, ką per dvejus metus nuveikė būdamas Vilniaus meru. Tai jo antroji kadencija sostinės mero poste.
„Antrosios kadencijos dveji metai. Liko dar 2. Apie mūsų kartu nuveiktus darbus per 200 sekundžių. Yra ką papasakoti, smagaus žiūrėjimo“, – rašo meras savo „Facebook“ paskyroje.
Kiti mero ir savivaldybės tarybos rinkimai vyks 2023-ųjų metų pavasarį.
Dauguma projektu veluoja 3-4 metus. Jokios atskaitomybes, lack of project management… apie kokybe isvis verkiu:(
Nebūtų pikta, jeigu jis nežadėtų prieš rinkimus, kad visi blogi, praskolino savivaldybę, Abonentas toks ir anoks, o va jau aš tai tuoj čia padarysiu, ten pertvarkysiu, čia nutiesiu, tą pastatysiu… Tuoj septinti vadovavimo metai ir 80% išsakytų pažadų dar net nepradėti. Vertinant, kad projektų parengimas, statybų leidimai, viešieji pirkimai be ginčų trunka apie du metus, tai per likusius valdymo metus taip ir nebus įgyvendinti pažadai. Ką išsirinkom? Eilinį pažaduką? Suprantam, kad bapkių nėr, bet tada ir nežadėkit, neturėsim lukesčių, standartiškai pabambėsim, kad nelopyjami keliai ir ramu.
Tereikia vieno vidutinisko konkurento per rinkimus ir ponas Smagu kraunasi daiktus
Ateis diena, kai Kaunas taps Lietuvos pažiba (teigiama prasme), o ne Vilnius.
Dar kokios papildomos keturios juostos Karaliaus Mindaugo prospekte ir tai tikrai įvyks.
viskas puiku bet turistu nebus nes parkingas vilniuje centre 50ct 10min o nemokamas po 22h gal laikas savaidgaleis padaryti nemokamai kad vietiniu turistu butu nes dabar niekas nezada vaziuot viesbutis 30 euru parkingas 32 eurai