Remigijus Šimašius pristato, ką nuveikė per dvejus metus (VIDEO)

Komentarai 14

 1. Dominykas says:

  Ateis diena, kai Kaunas taps Lietuvos pažiba (teigiama prasme), o ne Vilnius.

  • MikrorajonVibes says:

   Dar kokios papildomos keturios juostos Karaliaus Mindaugo prospekte ir tai tikrai įvyks.

 2. ali says:

  viskas puiku bet turistu nebus nes parkingas vilniuje centre 50ct 10min o nemokamas po 22h gal laikas savaidgaleis padaryti nemokamai kad vietiniu turistu butu nes dabar niekas nezada vaziuot viesbutis 30 euru parkingas 32 eurai

 3. Mindaugas says:

  Koks apgailėtinas pagyrūnas!

 4. Prašom says:

  Labai daug tuščių pliurpalų, nes deklaruojami 21 km takų, tai matyt kartu sudėjus su Kaunu arba iki 2025 m.
  Viešų erdvių priskelbta iki negalėjimo, bet bent jau aš suskaičiuoju kokius 5 miesto parkus, kurie turėjo būti baigti prieš 2-6 metus, o jie dar net ir nepradėti, kitų rekonstrukcija atšaukta. Visi žadėti dideli infrastruktūriniai projektai merdėja – Mykolo Lietuvio, Šiaurinė, Vakarinio aplinnkelio mazgo su Ukmergės plentu perdarymas, Nemenčinės plentas ir t.t., nekalbant apie smulkius. Daugiabučių kiemų pertvarka – 5 km spinduliu nesu net matęs jokių pokyčių, gal ir aptvarkė Žirmūnų, kartu su kvartaline renovacija. Namų renovacija merdėja.
  Deklaracija apie Naujininkuose krūvą visuomenei pritaikytų viešų erdvių – visiškas briedas, žinau tik vieną 1a dydžio. Taboras iškeltas, o kur sukeltas? Kur dingo narkotikais prekiaujančios šeimos? Dauguma sėdi Naujininkų lūšnose ir toliau sėkmingai prekiauja. Visas rajonas ištisas švirkštynas, ką bando viešinti Naujininkų bendruomenė per savo FB puslapį. Kalėjimas, Nakvynės namai, čigonų getas ir prekyvietės, vagystės, baisi kriminogeninė padėtis, apiplėšinėjamos jaunos merginos… Tikrai ne už tokį merą balsavau, nevertas jis Naujininkiečių GMP’o. Sakysite perdėtai varau…, galite pasigooglinti.

 5. Darius says:

  Viskuo kuo jis čia giriasi, galėtų pasigirti ir provincijų merai. Jonavoje, Anykščiuose, Neringoje, Tauragėje yra darome lygiai tas pats o gal kai kur ir daugiau.. tačiau skirtumas kokios investicijos ir pinigai Anykščiuose, ir kas yra Vilniuje.
  Istorijoje Šimašius bus prisimintas kaip neambicingas, nieko įspūdingo nenuveikęs, eilinis niekuo neišsiskyręs meras. Didžiausias jo pasiekimas tai ko gero skyrybos.
  Aišku jis geriau nei koks nors vagis, bet gaila, kad tokiu geru metu buvo toks atsargus meras ir jokių grandiozinių projektų Viliuje jo vadovavimo metu neatsirado.

 6. MikrorajonVibes says:

  Sofija – 17 km. naujo metro. Bukareštas – 16km naujo metro. Krokuva – požeminių tramvajų tinklo plėtrą. Ryga – naujas tiltas per Daugava, Rail Baltica integracija į miesto transportą, investicijos į tramvajus ir planai atgaivinti priemiesčio traukinio maršrutus. Vilnius – keli nauji autobusai ir gal kažkiek dažų ant kelių. #DarnusJudumas #NevykelisBeVizijos

 7. Vilnietis says:

  Manau, kad Vilnius nusipelnė geresnio mero. Viskas ką jis sako tik pliurpalai, nematau strateginio miesto vystymosi. Viskas popieriuje arba kalbose.

 8. Alex says:

  O Neries krantiniu per 2 metus nesugebejo “iveikti”.
  Nesu tikras del kitu dalyku, bet Neries krantiniu atnajinimas yra didziausias blogo managemento pavyzdys. Ir tai ne viena atsitiktine klaida, tai jau tendencija – vel jau metus iskasta pora kilometru krantines, darba vyksta be jokios sistemos, abejotina kokybe ir neaisku kada viskas baigsis. Gerai dar, kad Covid periodas ir atitinkamai mazai turistu, nera taip geda – mes tai jau pripratom prie sito “donbasso” palei Neri

 9. Ačiū! says:

  Ačiū, mere! Linkiu ir likusius metus taip šauniai pavaryti! Sąžiningai ir miestui!

 10. Valio says:

  Geriausias meras!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist