Baltupių daugiabučių kiemuose įrenginėjamos žaliosios salelės

Komentarai 6

 1. zyle says:

  Jos ne žaliosios. Jos pilkosios- iš skaldos.

 2. Irma says:

  Kaip būtų galima sužinoti vienos tokios salelės įrengimo kainą?

 3. MikrorajonVibes says:

  Viskas OK tik ne ‘žaliosios stotelės’, o papildomos parkingo vietos.

  • hmmm says:

   čia jau perlenkėt – ten nei “įparkuosi”, nei “užparkuosi”.. prasibėgau miegamųjų žiedu savaitgalį, tai ir senukai ir jaunos mamos su vežimėliais sėdi ant tų suoliukų, kaip ir tvarkoj, naudojama… kartais tie suoliukai aplamai vienintelė vietelė kieme prisėsti:) nebent vėl sarkazmas paslėptas, bet sunkiai atseku

   • MikrorajonVibes says:

    Gal kiek ir perlenkau. Šitie dalykai yra labai sveikintini ir geri, bet jie yra kaip puota vidury karo zonos. Didžiausia problema miegamuosiuose rajonuose yra tai, kad jie yra statyti žymiai mazesniam mašinų skaičiui nei dabartinis. Dėl to juose vyrauja betvarke ir chaosas. Ten reikia sudėtingų ir brangių struktūrinių sprendimų ir, svarbiausia, įstatymo užtikrinimo. Tie rajonai dabar nėra ES lygio, ten – gryna Rusija. Talinas sugebejo susitvarkyti – Vilniuje dėl to nėra daroma nieko ir nieko nėra rimtesnio planuojama. Vietoje to, kosmetinė savivaldybė renkasi kosmetinius sprendimus kaip šitos salelės ar ‘koriai’. Šimašius mikrorajonuose per 8 metus nebus padaręs praktiškai nieko išskyrus kiek kosmetikos ir tai yra milžiniška gėda ir feilas, nes tai yra didžiausia Vilniaus problema. Taigi – labai geras ir gražus kosmetinis sprendimas, bet Šimašiaus kosmetinė VMS vis tiek feilina smarkiai ir to nereikia pamiršti.

    • Hmm says:

     Man tos salelės irgi kažkoks nevilties pasispardymas, sakyčiau toks 1% darbų struktūros gerinimui, na, bent jau senukams yra kur prisėst.. o kaip Talinas susitvarkė? Man kažkaip iš nevilties rankos svyra, kai matau surūdijusias geldas, kurių 50% ir ne karantino metu iš kiemų net nepajuda, ant žolės….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist