Siūloma griežtinti KET baudas

Komentarai 16

 1. vaflis says:

  Eilinis variantas kaip susirinkti daugiua pinigų (kentės tie, kurie sąžiningai sumoką), o likę kitataučiai bbd ant Jūsų taisyklių. Kodėl niekad neskelbiate kokios tautybės piliečiai padaro nusižengimus? Man susidaro toks įspūdis, kad situacija smarkiai pablogėjo kai pradėjo čia plūsti ravšanai iš trečiųjų valstybių, nes tuomet padaugėjo prius’ų, nemokančių baudų, apskritai tragiškas vairavimo stilius keliuose. Čia ne greityje problema, mažinimasleistino greičio, baudų didinimas nepadės. Jūs sukontroliuokite užsieniečius, nes panašu, kad čia jie visą ta bardąka užvirė, o kentėsime kaip visuomet mes, tautiečiai dėl kitų.

  Dauguma nelaimių įvyksta dėl išsiblaškymo, naudojimosi telefonu vairuojant, būnant neblaiviam, o ne greičio viršyjimo. Dabar praktiškai niekas nelaksto, bet vis tiek valdžia susigalvoja kaip labiau įdarbinti trikojus ir uždirbti arba bausti… Dabar užsieniečiai nemoka baudų, turi techniškai netvarkingas auto, daro KET pažeidimus ir Jūs praktiškai Nieko jiems nedarot.
  O šiaip didžiausia problema – spūstys. Ypač kai yra leistinas greitis, tarkime 80 km/h, bet atsiranda tokių, kurei sugeba antroje juostoje važiuoti 60-70km/h ir dar naršydami telefone ir nematydami kelio ženklų. Bauskite IR tokius, kurie per lėtai važiuoja ir stabdo eismą.

 2. Darytojas says:

  Beje, vakaru salyse didele dauguma miestu maksimalus greitis mieste yra nuleistas iki 20-30km. Ta pati galetu ir LT miestuose ivesti.

 3. Va taip va says:

  Kodel as ir siulau, kad ne administracine , o baudziamoji atsakomybe turetu buti taikoma daliai tokiu nusikaltimu. Kai tures ar zinos, kad gali lekti is darbo uz teistuma, kad negales dirbti kai kuriu darbu turint teistuma ar bus neileisti i kai kurias pasaulio salis turint teistuma, tada mastyti prades. O baudos taskai prie teisiu butu saldainiukas!

 4. Jonas says:

  Ple, tie vidaus reikalu ministrai absoliutus profanai! Kur baudos taskai prie vairuotojo teisiu? Kur baudziamoji teise sunkesniems nusikaltimams? Didesniu baudu cia neuzteks.

 5. Runkelis says:

  Griežtumo gana ir dabar, tik turimas priemones reikia protingai taikyti. Negali būti taip, kad padaręs avariją ir sunkiai sužalojęs ar užmušęs žmogų atsipirktų bauda ir būtų paleistas už laidavimą. Padarė kriminalinį nusikaltimą – turi būti nuteistas realia bausme ir jokiu būdu ne lygtinai. Nemoka baudos – viešieji darbai metams ar daugiau, priklausomai nuo įvykio sunkumo. Girtuoklius ir beteisius bausti taip, kad daugiau nesinorėtų sėsti už vairo. Ar mažai turim nevalytų gatvių? Tik reikia dirbti…

 6. Lol says:

  Paziurejus i troleibusa nuotraukoje, nesupranti, ar tu i 2024 ziuri, ar ir 1980. Ir Vilniuje tokiu dalyku ant kiekvieno kampo.

 7. ANTANAS says:

  +Didžiausia dalis atsakomybės už pažeidėjų SLĖPIMĄ, bei NESKELBIMĄ apie NIUOBAUDAS priklauso tam gan “KVAILAM” DUOMENŲ APSAUGOS ĮSTATYMAI … Kažkada buvo skelbiama,kas vairavo girtas , kas padarė administracinį nusižengimą… Ir tokiems asmenims TIKRAI BUVO DIDŽIULĖ GĖDA nuo aplinkinių požiūrio… Daugelį net gatvėje PAŠIEPDAVO… Na,o dabar – LAISVĖ , daryk ką nori , bus tylu ir ramu… Kad būtų skelbiama žiniasklaidoje TURI BŪTI NUTEISTAS, NUOSPRENDIS ĮSITEISĖJĘS ir t.t. bei panašiai… VIEŠUMAS – VIENA IŠ BŪTINŲJŲ SĄ~LYGŲ mažinti nusikalstamumą bei pažeidimų skaičių… O paskirtas baudas BŪTINA IŠIEŠKOTI… o ne teisintis,jog nedirba , neturi turto ir pan. Ta nuostata jog PRIVERSTINIS DARBAS YRA DRAUDŽIAMAS yra viena iš nemokėjimo priežąsčių… Jau senų senovėje KATORGOS DARBAI buvo laikomi perauklėjimo priemone , buvo SUNKIŲJŲ DARBŲ KALĖJIMAI,kurie matomai veikė labai EFEKTYVIAI… KEISKITE NUOSTATAS DARBO ATŽVILGIU. Visada buvo sakoma – DARBAS ŽMOGŲ PUOŠIA- tik kažkodėl “LAISVĖS” mėgėjai nenori su tuo sutikti o ir toliau skleidžia VISOKIUS PRAMANUS apie atseit asmenybės varžymą ir t.t. Visa tai – tik SAPALIONĖS …

 8. būsimas says:

  Nereikia daugiau jokių baudų didinti, reikia visiems dirbantiems algų nemokėti, juk vaikšto, galbūt spjaudo, bezda ir šiaip ne taip galvoja

 9. dss says:

  Seniai laikas, patrigubint. Dabar daryk ką nori – vis 15eur

  • vilimantas says:

   Vargšeliai ,manau jei nesugebi vadovauti užleisk kėdę – kuris sugebės

 10. dsr3w4 says:

  “Ministerija siūlo teises keliems mėnesiams atimti dažniau.”…tai vazines daugiau beteisiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist