„Neries krantinė” – taip vadinasi ne tik erdvė prie upės, bet ir čia veikianti kavinė/restoranas, kviečiantis užsukti ir pasimėgauti užkandžiais, kava arba kokteiliais. Dabar ši vieta yra geriau ir smagiau pasiekiama, mat dešiniosios Neries krantinės rekonstrukcija jau beveik baigta.
„Lauko terasa su nuostabiu vaizdu į Gedimino pilį. Gaivinantys gėrimai ir gurmaniški užkandžiai. Sustokite atokvėpiui po pasivaikščiojimo, suplanuokite romantišką pasimatymą, draugų susibūrimą ar nedidelę šventę. Atsikvėpkite prie Neries”, – skaitome restorano aprašyme.
Iš terasos iš tiesų labai gerai matosi Gedimino pilis, mat ji įsikūrusi adresu Olimpiečių g. 15. Kadaise dažnas vaikščiodamas Neries krantine nepasiekdavo jos galo, nes ji buvo nesutvarkyta. Dabar situacija atrodo kitaip: pilnai atnaujinus pėsčiųjų ir dviračių takus, apšvietimą, įrengus suoliukus ir mažuosius architektūros elementus, krantinės galą galima pasiekti pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Visai netrukus krantinės remontas bus baigtas ir ji bus pilnai sutvarkyta.
Primename, kad dešiniosios Neries krantinės rekonstrukcija bus atnaujinta dar šią vasarą.












