Vilniaus rinka

Viešbučio „Pacai“ metų veiklos sukaktį vainikavo dar vienas apdovanojimas

Praėjusių metų gegužės 21 dieną duris atvėręs viešbutis „PACAI“ švenčia metų veiklos sukaktį. Per tą laikotarpį pavyko pelnyti ne vieną tarptautinį ir vietinį apdovanojimą, o praėjusios savaitės pabaigoje jų kraitelę papildė dar vienas trofėjus.

Baltijos nekilnojamojo turto konkurse „PACAI“ apdovanotas kaip geriausias viešbutis. Skiriant šį prizą, įvertinti viešbučio architektūriniai sprendimai ir interjeras, svečiams teikiamos paslaugos ir jų poilsiui skirtos erdvės, taip pat dėmesys aplinkosaugai.

„Visi apdovanojimai mums svarbūs. Visgi, didžiausiu laimėjimu laikome tai, kad per metus viešbutyje apsilankė daugiau kaip 25 000 svečių, dauguma kurių – iš užsienio. Jų įvertinimai ir atsiliepimai – itin geri: tai, tikime, padėjo suformuoti teigiamą nuomonę apie Vilnių ir Lietuvą. O kaip žinia – efektyviausia reklama yra iš lūpų į lūpas“ – pasakoja viešbučio direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

 
Pacai
Nuotr.: Viešbučio

Dar vienas pasiekimas, kuriuo vadovė didžiuojasi – viešbutyje apsilankę ir gerais atsiliepimais socialinėje erdvėje bei tokiuose leidiniuose kaip „Forbes“, „The Telegraph“, „Elle“, „Wallpaper“  pasidalinę nuomonės lyderiai ir žurnalistai iš įvairių šalių. Svarbių svečių sulaukta iš JAV, Izraelio, Prancūzijos, Australijos, Jungtinės Karalystės ir kitų valstybių.

„Tai nebūtų įmanoma be glaudaus bendradarbiavimo su agentūra „GO Vilnius“ ir tuometiniu Valstybiniu turizmo departamentu – dabar viešąja įstaiga „Keliauk Lietuvoje“. Džiugu, kad suprantama, jog svečių patirtį kuria daug dedamųjų ir pasirenkami partneriai, gebantys užtikrinanti kokybę“ – sako viešbučio vadovė.

Pagrindiniai iššūkiai, kuriuos mini pašnekovė – auganti konkurencija ne tik dėl klientų, bet ir dėl personalo. Vien per praėjusius metus nauji viešbučiai Vilniuje pasiūlė daugiau kaip 800 papildomų kambarių. Šiemet duris naujai ar vėl planuojančiuose atverti viešbučiuose – bent keli šimtai kambarių.

 
Pacai
Nuotr.: Viešbučio

„Didžioji dalis mūsų svečių – dideliu tempu gyvenantys, itin reiklūs verslo keliautojai, vertinantys išskirtinį aptarnavimą. Tad jau dabar privalome užtikrinti aukščiausią kokybę. Tai, kartu su dėmesiu viešbučio kuriamai unikaliai patirčiai, ir bus mūsų artėjančių metų veiklos prioritetai“ – reziumuoja Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Istoriniuose Pacų rūmuose įsikūrusiame 5 žvaigždučių viešbutyje yra 104 kambariai ir iki 120 žmonių talpinančios konferencijų erdvės bei išskirtiniams renginiams tinkamas vidinis kiemas. Viešbutyje veikia baras, braserija ir restoranas bei SPA.

Viešbutis „PACAI“ yra vienintelis „Design Hotels“ viešbutis Baltijos šalyse. 1993 m. įkurti „Design Hotels“ jungia virš 300 išskirtines istorijas siūlančių viešbučių daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje. Visus juos vienija dėmesys svetingumui, kultūriniam autentiškumui, originaliam dizainui ir architektūrai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button