Vienas prekybos tinklas mažina pieno produktų kainas

Komentarai 10

 1. Jonė says:

  Kodėl mažoje IKI parduotuvėje (Kalvarijų g-vėje) nėra parduodamas kaimiškas varškės sūris. Vietoje jo parduodamas baltas vaškės sūris iš kazeino, o jis yra neskanus.

 2. VOke says:

  Lidle kisulienos rsujsi 200 gr kaiba 65 centai o prekybis centre du eursi kiekis tas pats ir is lenkijos mus gelbsti tik Lidlas o savieji centrai smaugia taip sakant lietuvis lietuvi

 3. VOke says:

  Lidle kisulienos rsujsi 200 gr kaiba 65 centai o prekybis centre fu eursi kiekis tas pats ir us lenkijos mus gelbsti tik Lidlaso savieji centrai smaugia taip sakant lietuvis lietuvi

 4. Vika says:

  Girdejom dvaro varskes suris kainavo 17 euru kg po akcijos kainuoja 14 euru spekit kas pirks

 5. Liūdna says:

  1.20-1.30eur uz 0.9l kartoninę pakuotę pieno – pasiutusiai brangu! Apie 200g Rokiškio sviesto kainą net nešneku, čia išvis kosmosas. Cirkas, švelniai tariant su kainų kėlimu ir dirbtinėm „akcijom”.
  Konkurentų parduotuvėse kainos labai panašios, tad kyla šioks toks įtarimas dėl kartelinių susitarimų net. Kur ta sveika konkurencija dingo?
  Vienintelis Lidlas siūlo kiek pigesnes kainas, ten dar pieno litrą galima rasti bent už 0,95ct. Gaila, kad lietuviškų prekių ten mažai, norėtųsi paremti vietinį verslą negu lenkišką, kur gaunasi.

  Būtų smagu, jei karo ir krizės akivaizdoje perkybininkai parodytų realų supratingumą ir sumažintų ženkliai kainas, kur įmanoma. Na, nepastatysite dar dviejų ar penkių papildomų prekybcentrių kažkokuriuose rajonuose per ateinančius metus (kurių ir tai jau per daug!!!), neužsidirbsite keliolikos milijonų papildomo pelno – ar verslas nuo to užsilenks? Ne.
  O žmonės užtat bent galės sau leisti nusipirkti papildomą skanesnį daiktą iš sutaupyto euro, ir gerbs jus už parodytą realų supratingumą sunkiu metu.

  Bet gobšumui ribų, deja, ko gero nelabai yra… ane?
  Ech…

 6. Daiva says:

  Valio,pirksime pieno produktus pas Jus…..ačiū

 7. Žinovas... says:

  Iki brangu, Lidl perku pigiau dar kiek gaunu už 1 centa ir 50 proc pigiau su programėle. 2 kartus gavau mineralinio 1,5 l. Už 1 centa

 8. o dabar says:

  reklama,iki perkam tik daržovės,ir tai varom iki jasinskio g.,perziurinekit ką tik norit,mums su jumis nepakeliui

 9. Vagiam pinigus toliau. says:

  Matyt, kad neperka, tai tenka mažinti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.