Vilniaus rinka

VASA direktoriaus konkursą laimėjęs A. Zuokas delsia pasirašyti sutartį

Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjęs sostinės politikas Artūras Zuokas sako nepasirašysiantis sutarties, kol asmeniškai neaptars savivaldybės įmonės perspektyvos su meru Remigijumi Šimašiumi.

Savo ruožtu R. Šimašius teigia, kad su A. Zuoku kalbės tik tuomet, kai šis pasirašys sutartį.

„Savivaldybė gavo STT pažymą, kad viskas yra tvarkoje, kviečia mane pasirašyti sutarties. Parašiau merui laišką, kad prieš priimdamas sprendimą noriu susitikti, kad išgirsčiau mero įsivaizdavimą, kaip jis įsivaizduoja VASA ateitį“, – BNS sakė A. Zuokas.

 

Buvęs sostinės vadovas siūlo likviduoti įmonę, tvirtindamas, kad „šis tarpininkas yra nereikalingas“ ir siūlo jos funkcijas perduoti Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrui. Trečiadienį šį klausimą politikas siūlo svarstyti tarybos posėdyje. 

Jis taip pat kelia klausimų dėl liepą beveik 400 tūkst. eurų padidinto įmonės atlyginimų fondo ir viešo atlyginimų skelbimo, dėl vasarą įvykdytos struktūrinės įmonės pertvarkos, taip pat kodėl dar nėra suformuota VASA valdyba.

R. Šimašius sako, kad su įmonių vadovais įprastai susitinka tik šiems pradėjus darbą ir A. Zuoko atveju „išimčių nebus“.

 

„Taigi, kai VASA vadovo konkursą laimėjęs asmuo nustos savo neapsisprendimu ir blaškymusi vilniečius laikyti įkaitais, pasirašys darbo sutartį ir užbaigs savo politinį šou, tada prieš pradedant darbus įmonėje ir susitiksime aptarti lūkesčių tiek vadovui, tiek ir įmonės veiklai“, – BNS teigė R. Šimašius.

A. Zuokas rugpjūčio pabaigoje laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą VASA direktoriaus pareigoms užimti. Vertinimo komisijoje be kitų savivaldybės darbuotojų dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis, skyręs kandidatui maksimalų 10 balų įvertinimą.

VASA 2015-aisiais įsteigta siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą sostinėje, vykdyti komunalinių atliekų tvarkymo kontrolę, teikti informaciją gaunantiems atliekų tvarkymo paslaugas.

 

Autorius Ignas Jačauskas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
zigmus
zigmus
1 metus

tiem, kas nesutinkat su mano teiginiu – pažiūrėkit kaip jis po rinkimų elgsis.
Bus dėtas skersas ant tos vasos ir ant visko, dėl ko dabar taip aršiai atseit “donkichotina”. Galim lažintis iš dėžės šampo.

zigmus
zigmus
1 metus

gudrauja padla.
Viskas tik tam, kad prieš rinkimus būt eteryje, reklama tarp eilučių.
“tvirtindamas, kad „šis tarpininkas yra nereikalingas“ ” = “IŠ JŪSŲ VAGIA!” = “liaudis, atkreipkite dėmesį į mane teisuolį Tadą Blindą, Zoro, Robiną Hudą, matote kaip aš dėl jūsų kovoju su tais vagiais!”

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button