Nauja tendencija Lietuvos prekybcentriuose – „tylos valandos“

Komentarai 14

 1. Šviesa says:

  Ne tik muzika vargina, bet ir apšvietimas. Visur kabo “dienos šviesos” lempos” 4000K ar daugiau.Visur turėtų būti iki 3000K.

 2. Evil says:

  Cia kalba turi eiti ne apie vaikus, o apie reklamos daroma zala. Vaikai cia siuo atveju ne prie ko. Nes reklama brukama pastoviai nepadeda o priesingai daro zala ir atstumia. Nes geram produktui reiklamos nereikia. Kadangi zmogus paskui pradeda nebekreipti demesio i jas visai. Bet tik dabar daeina musu parduotuviu valdininkams, kad tai pinigai kuriuos jie gali sutaupyti, ir kurie efektyviai veikia. Dar sako kapitalizmas gerai.Ne i vakarus reikia ziureti o klausyti ka zmones sneka. Kas liecia vaikus tai tik viena is priezasciu, aisku jie prie tokio triuksmo ir panasiu dalyku priprate nuo mazens, todel cia bandoma jais prisidengti.

 3. Pirkeja says:

  Aišku kad tai balandzio 1. Kur tau prekybininkai biznieriai atsisakys muzikos dažnai agresyvios juk ji vargina zmogu ir atjungia smegenys perkant. Labiau gaila pard.darbuotoju triuksme dirbančių.

 4. Darius says:

  Mane vargina labiau karstis nes striukes pasidet ner kur arbatoli, nepatogu. Padarykite rubunes prie kiekvieno iejimo normalias.

  • . says:

   Sutinku, čia didesnė problema.

 5. Aušra says:

  Super!Eičiau apsipirkti tik per tylos valandas!

 6. says:

  Balandžio pirmosios pokštai

 7. Puškinas says:

  Ypač nepatinka didžiuliai ekranai įrengti kai kuriose parduotuvėse, vargina didelės erdvės, muzika dar nieko jei neįkyri ir nepergarsi. Stengiuosi dabar jau kuo mažiau ten lankytis, arba aplankau tik keletą skyrių, kur dažniausiai randu man tinkančių prekių ir viskas.

 8. V says:

  Visų pirma darbuotojams tos tylos reiktų

 9. aha says:

  Aų smerkiu ir smerksiu psichuojančių vaikų tėvus. Tvarkykit savo vaikus kol jie maži. 9 iš 10 vaikų turi psichologinių problemų dėl netikusių tėvų ir auklėjimo neegzistavimo. O jei vaikas turi medicininių problemų, tai nuveskit jį pas gydytoją pagaliau.

 10. jo says:

  Galėtų būti ne tylos valandos, o apskritai išjungti tą š… nes tik nervina. Klaiki muzikėlė ir nesibaigiančios tragiškai įgarsintos reklamos, kurios niekma nerūpi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist