Statybos Vilniuje

Užupyje dar daugiau statybų: atsiras naujas daugiabutis

Krivių gatvėje planuojama statyti naują daugiabutį namą su komercinėmis patalpomis. Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog pastatas ties Krivių g. 9A riba bendru raštišku kaimynų sutikimu, planuojamas glausti su kaimyniniu pastatu, kai tuo tarpu kitoje pastato pusėje – kaimynystėje su sklypu Krivių g. 13A. Sklype taip pat projektuojami želdynai vidiniame kieme ir vertikalus pastato fasado apželdinimas ant fasadų. Projektuojamų želdynų kieme plotas: 122,2 m2 (vejos plotas) ir 52,44 m2 ploto sudarys vertikalus apželdinimas.

„Pastato gyvenamasis plotas sudarys 79% naudingo ploto. Projektuojamas pastatas susidės iš trijų tūrių – korpusų, po kuriais yra rūsio aukštas su požemine automobilių saugykla, komercinėmis ir pagalbinėmis patalpomis. Pirmajame aukšte bus įrengti 2 butai ir komercinės paskirties patalpos. Į komercines patalpas bus patenkama iš Krivių gatvės pusės, į gyvenamąsias – iš vidinio kiemo. Antrajame aukšte per du aukštesnius pastato korpusus projektuojami 3 butai ir bendra laiptinė. Identiškas trečiasis aukštas – 3 butai ir bendra laiptinė“, – apie būsimo daugiabučio išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

Pastate numatoma įrengti 8 butus, kurių plotas bus nuo 44 m2 iki 85 m2.

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Krivių g. 11, Užupis;
 • Sklypo plotas – 621 m2;
 • Apželdintas sklypo plotas – 174,64 m2 (28% sklypo ploto);
 • Pastato bendras plotas – 996,81 m2:
  • Antžeminė dalis – 620,80 m2;
  • Požeminė dalis – 376,01 m2;
 • Statinio aukštis – 3 aukštai (iki 12.00m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – iki A++;
 • Butų kiekis – 8 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 9 vnt. (požeminis parkingas);
 • Vaikų žaidimo aikštelės plotas – 50 m2;
 • Projekto vystytojas – privatus asmuo;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Studija lape“, projekto vadovas – Tomas Lapė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 16-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 16 d., 16.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

NT projektų žemėlapis
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ugnė
Ugnė
4 mėnesius

Užupis senas rajonas su savo jaukia senamiesčiui būdinga architektūra, neterškit jos savo metalo ir stiklo angarais,kuriuos drįstat vadint namais. Tik ne Užupyje!!!

Yorkas
Yorkas
9 mėnesius

Lapė nasistenge įtikti uzupieciams, nulenke galvą prieš kv.m.

Aldona
Aldona
9 mėnesius

Užupis- istorinė vieta, kurią žmonės nori pasižiūrėti 1 kartq, kad išliktų atminty visq gyvenimą. Made su sunkiqja technika baigia išgriauti priešistorinės kultūros klodus, niekam nekliudė ir ant skardžio stovėjusi Šventykla. Pirmykštė gyvenvietė magiškai traukia svetimus žmones, bet nusibosta. Vytenio piliakalnio negalima gadinti, pjauti žydinčius medžius, kasinėti sargybos bokštus, naikinti senas kunigaikščių kapines. Užupyje nėra galimybių naudoti transporto priemones. Kraštovaizdis atitinka pirmykščius gimininius amžius, medžioklę, žvejybą. Užupyje reikia kultūringai elgtis, nesityčioti iš mokinių, iš piliakalnio, ginklų liejyklos, Vytenio kariuomenės, mūšio laukų, kapinių. Tas vaizdas parodo, kokia buvo Lietuva prieš 2 tūkstančius metų. Šiuolaikinių žmonių gyvenamieji kvartalai yra naujuose patogiai įrengtuose mikrorajonuose.… Skaityti daugiau

Artūras
Artūras
9 mėnesius

Siaubinga architektūra

Giedrius
Giedrius
9 mėnesius

Gera matematika. Į horizontalaus sklypo apželdinimo skaičiavimą įtraukiame vertikalų žalią fasadą ir štai – patrauklus 28 procentų sklypo apželdinimas 🙂 Tokiu būdu, apželdinę vieną šoną Architektų g. dvylikaaukščio gautume 500 procentų sklypo apželdinimą.

Dar reiktų į sklypo apželdinimą įtraukti ir kerpes rūsiuose, ir štai Vilnius tampa žalias ir vis žalesnis.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button