Statybos Vilniuje

„Telia“ dvylikaaukščio šalia savivaldybės gali ir nebūti

Konstitucijos prospektas toliau plečiasi ir dauguma seniau nebaigtų projektų pagaliau pajudėjo iš sąstingio. Vienas tokių yra ir anksčiau planuota „Teo“ (dabar „Telia“) būstinė, kuri turėjo būti 12-os aukštų ir taip papildyti formuojamą Vilniaus architektūrinę kalvą.

Anksčiau buvo skelbta, jog sklypas, esantis Lvovo 21a, buvo parduotas ir „Telia“ nebepriklauso, tačiau dabar aiškėja, jog sklypas iš tikrųjų nebuvo pakeitęs šeimininko.

TELIA klientu aptarnavimo centras

 

Vilniaus savivaldybės tinklalapyje patalpintas pranešimas, apie numatomą paslaugų paskirties pastato Lvovo 21a projektavimą. Tenka pripažinti, jog pastatas nebeprimena to įsimintino statinio, kuris buvo anksčiau planuotas 12-os aukštų. Deja, tačiau dabartiniame siūlomame projekte nėra jokios informacijos apie galimai būsimą daugiaaukštį pastatą. Projektiniame siūlyme beliko tik trijų aukštų pastatas, kuris tarnaus kaip klientų aptarnavimo centras. Norėdami išsklaidyti abejones, susisiekėme su Vilniaus savivaldybe.

Pasak savivaldybės atstovų, miesto savivaldybė išdavė tik užduotį projektavimui. Projektuotojai parengė projektinius siūlymus, juos viešina, o paviešinę teiks derinti Miesto plėtros departamentui. Buvome patikinti, jog projektas bus vystomas toliau, ateityje planuojamas aukštybinis pastatas.

TELIA klientu aptarnavimo centras

 

Paprašėme situaciją pakomentuoti ir „Telia“ atstovų, tačiau konkrečių atsakymų taip ir neišgirdome.

„Dar esame pirminėse sklypo planavimo stadijose. Apsijungus įmonei ir planuojant ateities veiklas, norime maksimaliai išnaudoti ir turimą nekilnojamąjį turtą. Projekto paskirtis bus paslaugų tiekimas, bet konkretus veiklų paketas bus išgrynintas artimiausiu metu“, – teigė „Telia“ atstovas Paulius Pakutinskas.

Belieka tikėtis, jog antrojo etapo statybos neįstrigs neribotam laikui, o aukštybinis priestatas iš tikrųjų atsiras.

 

Autorius: Aidas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button