Statybos Vilniuje

Tarandėje kils naujas daugiabutis gyvenamasis namas

Sostinės Tarandės mikrorajone projektuojamas naujas daugiabutis gyvenamasis namas. Sklype, prie naujai projektuojamo pastato, numatoma 20 automobilių stovėjimo vietų. Projektuojamos dvi parkavimo aikštelės po 10 vietų.

Projektiniuose siūlymuose taip pat nurodoma, jog tai bus keturaukštis gyvenamasis namas su rūsiu. Šiame name numatoma devyniolika butų, kurių plotai svyruos nuo 48 iki 87 m2. Pirmame-trečiame aukštuose numatoma po 5 butus, ketvirtame aukšte planuojami 4 butai.

Pastato rūsys bus naudojamas bendroms pastato gyventojų reikmėms: kaip teigiama, jog tai bus individualiai išperkamos pagalbinės patalpos. Viso rūsio zona bus suskirstyta į tris dalis, o kiekviena dalis turės net po keturis sanitarinius mazgus. Galima numatyti, jog tokias patalpas bus lengva pritaikyti ir komercinei veiklai.

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Užubalių g. 16, Tarandė;
 • Sklypo plotas – 1 853 m2;
 • Pastato bendras plotas (su rūsiu) – 1 824,91 m2;
 • Statinio aukštis – 4 aukštai (pastatas bus ~15,90m aukščio);
 • Dviračių laikymo vietų skaičius – nenumatoma;
 • Butų kiekis – 19 vnt.:
  • 1 kambario – 9 vnt.,
  • 2 kambarių – 10 vnt.,
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A+;
 • Vaikų žaidimo aikštelė – 50 m2;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 20 vietų;
 • Projekto vystytojas – UAB „Europos Baltijos investicijos“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Architektų gildija“, projekto vadovas – Rokas Mazuronis.

Viešas svarstymas

Projekto viešas svarstymas numatomas antradienį, sausio 14 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, 216 salėje. Diskusijų pradžia 17.00 val.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Milda
Milda
1 metus

statybos leidžiamos pilnu tempu, o infrastruktūros niekas netvarko.. Kol kas gyvename tik pažadais, kad bus nauja Tarandės gatvė su apšvietimu ir šaligatviais, ir kad bus požeminis įvažiavimas į Tarandę prie Aprangos. KADA? po 5 m? Kas garantuoja, kad tikrai bus po tų 5 m? o gal dar po 5? Kiek per tą laiką gali nutikti nelaimių… Ar kiek jų turi nutikri, kad kažkobūtų imtasi?

SIGITAS
SIGITAS
1 metus

Puiku! Tarandės gatvė be apšvietimo, be šaligatvių. Tamsiu paros metu pėstiesiems – vienas žingsnis iki nelaimės. Savivaldybės planai plėtrai? Mašinų srautas rytą / vakare – mašina paskui mašiną – gatvę pereiti problema. Įvažiavimas į Tarandę – piko valandomis mašinų “uodega” prasideda dar vakariniame aplinkelyje. Važiuojant nuo centro tenka brautis į kairę juostą, tuo sukeliant avarinę situaciją mašinų sraute, vykstančiame link Ukmergės. Įvažiuoti į Tarandę piko metu tenka sugaišti 30 ir daugiau minučių. Ne gana to – darant kairį posūkį reikia praleisti visą automobilių srautą link Vilniaus. … Vėl, labai dažnai yra sukeliamos avarinės situacijos. Į panašias situacijas patenka maršrutinis 52… Skaityti daugiau

Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
1 metus

Gražu. Visai atitinka miesto pakraščio dvasią. Gali daugiau taip statyti norintiems tokių pastatų miesto centre. Svarbu, kad nepamirštų valdžia pažadų statyti tarandiečiams viaduką Ukmergės gatvėje.

Jonas
Jonas
1 metus

Kaip grazu, kai laukuose stato daugiabucius. Ant zoles pilna parkingo vietu 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button