Statybos Vilniuje

„Švaros broliai“ pradeda naujos tunelinės plovyklos Gariūnuose statybas

Bendrovė „Švaros broliai“ pradeda naujos tunelinės automobilių plovyklos statybas Vilniuje, Gariūnuose, Dubliškių gatvėje. Tai bus penktoji tunelinė „Švaros brolių“ plovykla sostinėje, investicijos į ją sieks daugiau nei 2,5 mln. eurų. Naujoji plovykla pradės veikti 2019 metų pabaigoje.

Matome potencialo plėstis tiek naujuose miestuose, tiek dar labiau įtvirtinti savo pozicijas ten, kur jau veikiame. Šiemet iš viso planuojame atidaryti dvi naujas tunelines automobilių plovyklas Lietuvoje, veiklos geografiją išplėsime į tris didžiausius šalies miestus. Per trejus metus tunelinių plovyklų tinklas turėtų išaugti tris kartus, apimti visas tris Baltijos šalis“, – pranešime cituojamas „Švaros brolių“ generalinis direktorius Evaldas Kinderis.

Teigiama, kad naujoji plovykla Vilniuje bus dar galingesnė ir našesnė – per valandą bus galima nuplauti iki 200 automobilių, o jos konvejerio ilgis sieks 44 metrus. Taip pat šioje plovykloje bus pritaikytas trijų eilių principas pagal vairuotojų poreikius. Viena eilė bus vairuotojams, kurie norės pasirinkti paslaugas ir susimokėti bendraudami su kasininku, antra eilė bus skirta automatizuotam pasirinkimui ir apmokėjimui kortele, trečioji – tik turintiems plovyklų abonementus.

 

Lietuvoje šiuo metu veikia šešios bendrovės tunelinės plovyklos – keturios Vilniuje ir dvi Kaune, į jas investuota daugiau nei 15 mln. eurų. Šiuo metu vyksta ir tunelinės plovyklos Klaipėdoje Minijos g. 90 statybos, ši plovykla pradės veikti 2019 m. gegužę.

2019 metais „Švaros broliai“ į dvi plovyklas planuoja investuoti apie 5 mln. eurų, pasiekti daugiau nei 13 mln. eurų apyvartą. 2020–2021 m. Baltijos šalyse į 10 naujų tunelinių plovyklų planuojama investuoti apie 25 mln. eurų, apyvartą padidinti iki 20 mln. eurų per metus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button