Statybos Vilniuje

Pristatyta, kaip gali atrodyti Centro poliklinikos priestatas (projektiniai pasiūlymai)

VšĮ Centro poliklinikos diagnostikos centro priestato Pylimo g. 3, Vilniuje, tarptautinės vertės atviro architektūrinio projekto konkursui pateikti 6 projektiniai pasiūlymai, kurie bus eksponuojami Lietuvos architektų sąjungoje, pastato antrame aukšte (Kalvarijų g. 1, Vilnius). Ekspozicija veiks iki liepos 30 d.

Ekspoziciją galima apžiūrėti darbo dienomis, nuo 9 iki 17 val. (penktadienį patekimas į patalpas – iki 16 val.)

Liepos 7 d. (trečiadienis), 16 val. prie darbų ekspozicijos vyks viešas projektų pristatymas, konkursui pateiktus projektus referuos recenzentai architektai  Kazimieras Reimeris ir Ignas Lukauskas.

 

Vertinimo komisija nagrinėja, vertina, palygina projektų atitikimą techninės užduoties reikalavimams, skiria balus pagal konkurso sąlygose nurodytus kriterijus. Įvertinusi projektus priima sprendimą dėl preliminarios projektų eilės suteiktų balų mažėjimo tvarka.

Vertinimo metu sudaryta preliminari projektų eilė bus pateikta konkurso skelbėjo – VšĮ Centro poliklinikos Viešųjų pirkimų komisijai, kuri per CVP IS supažindins konkurso dalyvius su preliminaria projektų eile, ir toliau vykdys  jai pavestas viešųjų pirkimų funkcijas.

MadeinVilnius.lt primena, jog praeitais metais Vilniaus architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba jau svarstė Centro poliklinikos, K. Kalinausko ir Pylimo gatvių kampe, priestato projektinį siūlymą. Apie tai galima paskaityti čia.

 

Konkurso darbai

1. BOKSTT

Aiškinamasis raštas: PLM3 BOKSTT – AISKINAMASIS RASTAS

2. V83KG3

Aiškinamasis raštas: PLM3 V83KG3 – AISKINAMASIS RASTAS

3. 00000Z

Aiškinamasis raštas: PLM3 00000Z – AISKINAMASIS RASTAS

 

4. 101010

Aiškinamasis raštas: PLM3 101010 – AISKINAMASIS RASTAS

5. JUNGTIS

Aiškinamasis raštas: PLM3 JUNGTIS – AISKINAMASIS RASTAS

6. 777777

Aiškinamasis raštas: PLM3 777777 – AISKINAMASIS RASTAS

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
91 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kavenskas
Kavenskas
13 dienas (-ų)

Mano nuomone geriausia blogybė yra nr. 6. Šis projektas neužgožia kitų pastatų, bet yra ganėtinai blankus. Panašu, kad projektai visiškai nekreipia dėmesio į kitus šalia stovinčius pastatus ir bendrą vaizdą. :/

Gyventojas
Gyventojas
14 dienas (-ų)

Panašu, kad vyr. architektas toliau ridena Vilnių į pakalnę. Iš žaliausios Europos sostinės baigia paversti Vilnių į betono dėžučių džiungles be žalumos, be medžių vien tik su perspaustais siaubingais pastatais be normalių parkavimo vietų.

Tragedija
Tragedija
15 dienas (-ų)

Nėra pasirinkimo – nepatinka nei vienas. Todėl balsuoju už baisiausią – BOKSITT

Vilnietis
Vilnietis
15 dienas (-ų)

Nei vienas!!! Kaip bus sprendžiama parkavimo problema? Jau dabar aplinkui nėra vietų automobilių statymui poliklinikos lankytojams. O poliklinikos lankytojai turbūt į polikliniką eina ne šiaip pasivaikščioti, o sirgdami. Pasistačius automobilį už kelių kvartalų ilgas pasivaikščiojimas sergančiajam sveikatos tai turbūt nepridės?

Vilnietis
Vilnietis
19 dienas (-ų)

Siloso bokštai, Kėdainių krematoriumas, Spaudos rūmai, griūvanti poilsiavietė Šventojoje, namas ant namo, Akademijos gatvės institutai… Nieko naujo ir žavaus. Liūdesys.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button