Statybos Vilniuje

Prie Jomanto parko tęsiamos daugiabučių kvartalo statybos

Šiemet jau rašėme apie tai, kad Baltupiuose, vietoj „Arkoramos“, planuojama statyti naują daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalą. Architektų bendrovės „Unitectus“ suprojektuotą gyvenamųjų daugiabučių projektą „Jomanto parkas“ planuota įgyvendinti keliais etapais, statybas planuota pradėti šiemet, o jų pabaiga planuota 2022 m. antrąjį ketvirtį. Investicijos sieks apie 16 mln. eurų.

Naujuose siūlymuose – 18 butų daugiabutis

Naujai planuojame 4 aukštų daugiabutyje planuojama įrengti 18 butų, iš kurių 10 butų bus dviejų kambarių butai, o likę trijų-penkių kambarių butai.

Kadangi šio kvartalo statiniai ribojasi su sovietmečiu pastatytais daugiabučiais, statytojas siūlosi sutvarkyti esančias vaikų žaidimo aikšteles ir įrengti automobilių stovėjimo vietas, išlaikant normatyvinius atstumus nuo gyvenamųjų pastatų langų.

„Statytojas UAB „Jomanto parkas” siūlo atnaujinti greta planuojamo sklypo esantį valstybinės žemės plotą (apie 490 kv. m), įrengiant jame vaikų žaidimo aikštelę. Aikštelė būtų įrengiama ne arčiau nei 10 m nuo esančios automobilių stovėjimo aikštelės, nuo aikštelės atitveriant teisės aktų nustatyta tvarka. Taip pat pratęsti pėsčiųjų taką šiaurinėje sklypo pusėje, sujungiant jį su Baltupio g. šaligatviu (įrengiamo tako plotas apie 250 kv. m)“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Baltupio g. 63, Baltupiai;
 • Sklypo plotas – 1 080m2;
 • Pastato bendras plotas – 1 456,82 m2:
  • Antžeminė dalis – 1 113,13 m2;
  • Požeminė dalis – 343,69 m2;
 • Statinio aukštis – 4 aukštai (iki 16m aukščio);
 • Pastatų energetinio efektyvumo klasė – A+;
 • Butų kiekis – 18 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 9 vietų;
 • Projekto vystytojas – UAB „Jomanto parkas“, „GALIO group“ dalis;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Unitectus“, projekto vadovė – Jurgita Kiaurakytė;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 21-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 21 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją pateikiama čia.


NT projektų žemėlapis
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Soc
Soc
1 mėnesį

Visų pirma ubagams reikėtų nusisandyt lancavto dizainerius kad suprojektuotų padorią kiemo žalia aplinka, o ne asfaltu užpilti, automobiliai turi stovėti po žeme, o ne kieme, tada nereikės staugt, kad trūksta žalių erdvių, už viską šiais laikais reikia mokėti, jeigu nori gyvenimo kokybės, o ne ieškot, kur pigiau, tada ir stato tokiems ubageliams pigiai, kaip pilaitese, snipiškėse ar pašilaičiuose

A. Kardas
A. Kardas
1 mėnesį

8km nuo pusės milijono žmonių miesto centro netankioje šalyje kaip Lietuva? Ten jau nebe Vilnius. Ten turėtų ganytis karvės. Toliau ten statyti daugiaaukščius? Toliau daromos nesąmones pagal principą ‘toliau kartojame sovietų klaidas’. Kas ten gali gyventi? Kokie pliusai lyginant net su kokiais Naujininkais?

VilnietisX
VilnietisX
1 mėnesį

Paverskime Baltupius Perkunkiemiu !!!

Back to top button