Vilniaus miesto savivaldybei pristatyti naujo viešbučio paskirties pastato Didlaukio gatvėje projektiniai siūlymai. Dviejų korpusų pastatas būtų statomas neužstatytame sklype: 1A korpusas – 5 aukštai, 1B korpusas – 2 aukštai. Viešajame susirinkime su visuomene bus aptariami šio statinio sprendiniai.

„Požeminiame aukšte planuojama bendra automobilių saugykla po abiem korpusais, pagalbinės patalpos – planuojamos pietinėje 1A korpuso dalyje, techninės inžinerinių įvadų patalpos – vakarinėje pusėje 1B korpuso dalyje. Pirmuose abiejų korpusų aukštuose planuojami įėjimo holai, juose liftai ir laiptinės patekimui į kitus aukštus, bendros poilsio zonos, san. mazgai. Likęs plotas bus skiriamas viešbučio numeriams. Kituose aukštuose pagrindinį plotą užima viešbučio numeriai. Kiekviename numeryje yra atskiras sanitarinis mazgas su dušu, unitazu, plautuve. Kambariuose planuojama mini virtuvėlė, lova ir rašomasis stalas“, – apie būsimą viešbučio paskirties pastatą rašoma projektiniuose siūlymuose.

Taip pat nurodoma, jog poilsio zonos svečiams planuojamos pirmame aukšte, bendroje atviroje terasoje tarp 1A ir 1B korpusų. Tipiniuose aukštuose terasos ir balkonai – neplanuojami.

Projektiniai siūlymai viešinami antrąkart

Nurodoma, jog projektinių pasiūlymų viešinimas organizuojamas antrą kartą. Pirmasis projektinių pasiūlymų viešinimas įvyko 2022 m. gegužės 19d. 17.00 val. Informuojama, kad projektiniams pasiūlymams buvo pritarta 2022-11-03.

„Projektiniai pasiūlymai viešinami pakartotinai, nes pasikeitė projektuojamo pastato 1B korpuso konfiguracija sklype daugiau nei 1 metru. Sumažėjo viešbučio numerių skaičius, todėl sumažėjo automobilių stovėjimo vietų poreikis. Panaikintas antras išvažiavimas iš požeminės automobilių saugyklos. Projektuojamas vienas įvažiavimas ir išvažiavimas į požeminę automobilių saugyklą, tokiu būdu mažinama įtaka aplinkiniams gyventojams. Sumažėjo pastato bendras plotas. Sumažėjo užstatymo intensyvumas. Fasado medžiagiškumas nekeičiamas. Minimaliai keičiami fasadai, langų ir durų vietos“, – apie pakartotinio viešinimo aplinkybes rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Didlaukio g. 67, Verkių seniūnija;
 • Sklypo plotas – 2 606 m2;
 • Apželdintas sklypo dalies plotas – 795,33 m2 (30% sklypo ploto);
 • Pastato bendras plotas – 3 324,31 m2;
  • Antžeminis plotas – 2 340,19 m2;
  • Požeminis plotas – 984,12 m2; (požeminis parkingas – 869,96 m2)
 • Statinio aukštis – 2-5 aukštai (iki 19,20m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
 • Viešbučio paskirties numerių skaičius – 86 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius –  33 vnt. (požeminis parkavimas);
 • Dviračių parkavimo vietų skaičius – 22 vnt.;
 • Projekto vystytojas/statytojas – UAB „DLK Estate“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Architektas LT“ – projekto vadovė Vydė Grižienė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki kovo 29-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks kovo 29 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos metu. Nuoroda į transliaciją pateikia ČIA.

Atkreipiame dėmesį, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist