Nekilnojamas turtas

Statybų inspekcija: Pagiriuose savavališkai pradėta statyti gamykla

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija), atlikusi patikrinimą Vilniaus raj., Pagirių sen., Pagirių k., Šiltnamių g. 33, nustatė savavališkai pradėto gamyklos paskirties pastato statybas. Savavališka  statyba statytojui gali atsieiti iki 30 000 eurų.

Statybos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad žemės sklype, Šiltnamių g. 33, Pagirių k., Pagirių sen., Vilniaus rajono sav. savavališkai, neturint statybą leidžiančio dokumento (SLD), vykdomi ypatingosios kategorijos statinio statybos darbai – žemės sklype viso pastato perimetru sumontuoti 1500 gręžtinių gelžbetoninių polių pamatų su įrengta galvena ir inkariniais varžtais, taip pat įrenginėjamos būsimų technologinių įrenginių atramos.

Statytojui UAB „Homanit Lietuva“ surašytas savavališkos statybos aktas dėl savavališkai, neturint SLD, žemės sklype vykdomų ypatingosios kategorijos gamybos paskirties pastato – Medienos plaušo plokščių HDF gamybos, apdirbimo ir sandėliavimo pastato – statybos darbų. Taip pat surašyti privalomieji nurodymai nevykdyti jokių statinio ar jo dalies statybos darbų ir pašalinti savavališkos statybos padarinius iki 2022-10-04. Statytojo atstovui artimiausiu metu bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

 

Statybos įstatymo 56 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad už naujo ypatingojo statinio savavališką statybą skiriama bauda nuo 10 000 iki 30 000 eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kazimieras

Mano nuomone, vykstant karui, ir investuotojui nepaliekant planu toliau investuoti Lietuvoje-statybos i nspekcijai pačiai reikėtu rūpintis leidimu,o ne šokti pagal komunistų palikuonių dūdelę.Bet kol kas viskas po senovei…

Nenusipezėk

Pagrindinė šių laikų problema, kai žmogus nieko nežino, bet apie viską turi savo nuomonę, ir dar dėsto ją komentarų pavidalu…

Viska matau

Kaikas duokles negavo. Jau senai zinoma kaip Lietuvoi sistema dirboma. Vokieciai juodu pinigu neturi o musiškiai su atlopom kisenem, duok duok duok. Kada paspringsit nuo kišiu?

TUPZIKAS

DABAR NET TUPZIKO NEPASISTSTYSI NELEGALIAI O ČIA TIPO NEMATE JAU PUSE METU STATOMOS GAMYKLOS APIE KURIA RASE VISI KAS NETINGEJO…VALDININKAMS DUOTA KOMANDA FAS…BET KOKIA KAINA SUZLUGDYTI TAS INVESTICIJAS…VELIAU ISAISKES KAD VALDININKAI BUVO NETEISUS, LIETUVA VOKIECIAMS ISMOKES MILIJONUS O JIE TOKIA GAMYKLA PASTATYS LENKIJOJE AR LATVIJOJE….VAVTAIP LT SKATINAMOS INVESTICIJOS.

Bohemietis

Pasak Statybos inspekcijos, prisidengiant gruodį įmonės pradėtomis sandėlių ir administracinio pastato statybomis, kurioms nereikia poveikio aplinkai vertinimo (PAV), teritorijoje jau vyksta ir pagrindinio gamyklos pastato statybos, nors pastarajam nei PAV, nei statybų leidimas nėra gautas”. Ten didelė teritorija vystoma, ją visi ir matė.

NUSIURES VILNIUS

VOKIECIAI …STATO GAMYKLA BE STATYBOS LEIDYMO. NEBEKLIEDEK. KYSIU NEGAVO TAI IR STABDO.

KONCERVU MELAS

TAI NORIT PASAKYT KAD VOKIECIAI PRADEJO STATYT GAMYKLA BE STATYBOS LEIDIMO O STATYBU ATIDARIME DALYVAVE AMBASADORIAI , VALDININKAI IR ARMONAITES MINISTERIJOS ARMONAITAI DALYVAVO NELEGALIU STATYBU PRADEJIME O STATYBU INSPEKCIJA TAI PASTEBEJO TIK….PO PUSES METU KAI DEL KARO UKRAINOJE PASIDARE AUSKU KAD VISIEMS FABRIKAMS MEDIENOS NEUŽTEKS….. 😂👍 ŽEMA….VISKAS KAIP 1990 VEIKIAMA PAGAL UŽSAKYMA —– PAŠALINK KONKURENTA !!!

Bohemietis

Nelegalios tik gamyklos statybos, ten buvo su iškilmėmis pradėti sandėliai ir administracijos pastatai, kuriems leidimai jau buvo gauti.

Čia taip kaip sakote tik keliukininkai galėtų pasielgti ir žmonų darbintojai Orlene, o ne jaunatviška, laisvėje užaugusi dabartinė vyriausybės komanda, kuriai korupcija yra nesuprantamas sovietizmas.

Paskutinį kartą redaguota 5 mėnesius (Bohemietis)
NUSIURES VILNIUS

SITA JAUNATVISKA VYRIAUSYBE UZAUGUSI “LAISVEJE” VYRIAUSYBE YRA DYDZIAUSI SOVIETIKAI IR STALINISTAI NET NESUVOKIANTYS KAS YRA ZODZIO LAISVE, SUSIRINKIMU LAISVE KAS YRA LIETUVYBE IR LIETUVIU TAUTOS IR VALSTYBES INTERESAI…AI NENORIU CIA LEISTIS I DISUSIJAS, JIE TAI MAZIEJI PUTINISTAI TOKIE PAT KORUMPUOTI KAIP IR JU SEFAI MASKVOJE…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button