Statybų inspekcija: Pagiriuose savavališkai pradėta statyti gamykla

Komentarai 9

 1. Kazimieras says:

  Mano nuomone, vykstant karui, ir investuotojui nepaliekant planu toliau investuoti Lietuvoje-statybos i nspekcijai pačiai reikėtu rūpintis leidimu,o ne šokti pagal komunistų palikuonių dūdelę.Bet kol kas viskas po senovei…

  • Nenusipezėk says:

   Pagrindinė šių laikų problema, kai žmogus nieko nežino, bet apie viską turi savo nuomonę, ir dar dėsto ją komentarų pavidalu…

 2. Viska matau says:

  Kaikas duokles negavo. Jau senai zinoma kaip Lietuvoi sistema dirboma. Vokieciai juodu pinigu neturi o musiškiai su atlopom kisenem, duok duok duok. Kada paspringsit nuo kišiu?

 3. TUPZIKAS says:

  DABAR NET TUPZIKO NEPASISTSTYSI NELEGALIAI O ČIA TIPO NEMATE JAU PUSE METU STATOMOS GAMYKLOS APIE KURIA RASE VISI KAS NETINGEJO…VALDININKAMS DUOTA KOMANDA FAS…BET KOKIA KAINA SUZLUGDYTI TAS INVESTICIJAS…VELIAU ISAISKES KAD VALDININKAI BUVO NETEISUS, LIETUVA VOKIECIAMS ISMOKES MILIJONUS O JIE TOKIA GAMYKLA PASTATYS LENKIJOJE AR LATVIJOJE….VAVTAIP LT SKATINAMOS INVESTICIJOS.

  • Bohemietis says:

   Pasak Statybos inspekcijos, prisidengiant gruodį įmonės pradėtomis sandėlių ir administracinio pastato statybomis, kurioms nereikia poveikio aplinkai vertinimo (PAV), teritorijoje jau vyksta ir pagrindinio gamyklos pastato statybos, nors pastarajam nei PAV, nei statybų leidimas nėra gautas”. Ten didelė teritorija vystoma, ją visi ir matė.

   • NUSIURES VILNIUS says:

    VOKIECIAI …STATO GAMYKLA BE STATYBOS LEIDYMO. NEBEKLIEDEK. KYSIU NEGAVO TAI IR STABDO.

 4. KONCERVU MELAS says:

  TAI NORIT PASAKYT KAD VOKIECIAI PRADEJO STATYT GAMYKLA BE STATYBOS LEIDIMO O STATYBU ATIDARIME DALYVAVE AMBASADORIAI , VALDININKAI IR ARMONAITES MINISTERIJOS ARMONAITAI DALYVAVO NELEGALIU STATYBU PRADEJIME O STATYBU INSPEKCIJA TAI PASTEBEJO TIK….PO PUSES METU KAI DEL KARO UKRAINOJE PASIDARE AUSKU KAD VISIEMS FABRIKAMS MEDIENOS NEUŽTEKS….. 😂👍 ŽEMA….VISKAS KAIP 1990 VEIKIAMA PAGAL UŽSAKYMA —– PAŠALINK KONKURENTA !!!

  • Bohemietis says:

   Nelegalios tik gamyklos statybos, ten buvo su iškilmėmis pradėti sandėliai ir administracijos pastatai, kuriems leidimai jau buvo gauti.

   Čia taip kaip sakote tik keliukininkai galėtų pasielgti ir žmonų darbintojai Orlene, o ne jaunatviška, laisvėje užaugusi dabartinė vyriausybės komanda, kuriai korupcija yra nesuprantamas sovietizmas.

   • NUSIURES VILNIUS says:

    SITA JAUNATVISKA VYRIAUSYBE UZAUGUSI “LAISVEJE” VYRIAUSYBE YRA DYDZIAUSI SOVIETIKAI IR STALINISTAI NET NESUVOKIANTYS KAS YRA ZODZIO LAISVE, SUSIRINKIMU LAISVE KAS YRA LIETUVYBE IR LIETUVIU TAUTOS IR VALSTYBES INTERESAI…AI NENORIU CIA LEISTIS I DISUSIJAS, JIE TAI MAZIEJI PUTINISTAI TOKIE PAT KORUMPUOTI KAIP IR JU SEFAI MASKVOJE…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist