Nekilnojamas turtas

Oficialiai atidaryta nauja erdvė „Live Square“ ir atvira stogo terasa

Unikalios žinomo menininko Julijono Urbono instaliacijos atidarymu ir žaisminga ekskursija po verslo centrą, viešbutį „Hilton Garden Inn“ bei visiems miestiečiams atvirą stogo terasą ketvirtadienį oficialiai atidaryta nauja erdvė sostinės centre „Live Square“.

Nuo pirmadienio iki trečiadienio Gedimino prospekte, šalia Lukiškių aikštės, atvertoje erdvėje miestiečiai stebėjo specialius muzikinius pasirodymus bei įvairiose vietose įrengtas veidrodines instaliacijas, vadinamas „Miesto atspindžiais“.

Ketvirtadienio vakarą visą savaitę trukusių renginių ciklą užbaigė oficialus „Live Square“ erdvės, kurią plėtojo bendrovė „Eika“, atidarymas. Jame dalyvavo politikos, verslo ir kultūros pasaulio žmonės.

 

Baigiamuoju atidarymo renginių akcentu tapo 2020 m. Lietuvą prestižinėje Venecijos architektūros bienalėje atstovausiančio J. Urbono instaliacijos – korporatyvinės žaidimo aikštelės pabaigtuvės. Kviestiniai renginio svečiai išvydo performatyvų kūrinį „Pakopa ant pakopos‟, kurio metu kamerinio choro „Brevis“ atlikėjai, keisdami savo pozicijas ant instaliacijos, išgavo muzikinius akordus ir įvairias melodijas.

Per beveik dvejus metus iškilusi „Live Square“ jungia verslo centrą su prekybos galerija, pirmąjį Lietuvoje 4 žvaigždučių viešbutį „Hilton Garden Inn“ su konferencijų centru, gyvenamuosius pastatus su 88 apartamentais.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ron

mano manymu, tai architektūrinė šiukšlė, viduryje miesto, visiškai neturinti nieko bendro su pompastišku teiginiu “live square” . Tokiu pastatų Vilniuje negali būti niekur, ne tik centre

Puss

Kažką galėtų padaryti ir su Jasinskio/Kudirkos kampu, apleistas pastatas ten visa nedera..

Arvydas Norkūnas

Projektas vykęs, labai turėtų pagyvinti Gedimino prospekto gyvenimą šioje atkarpoje.

Hihi

Na pastato architektūra, si dalyka teko studijuot, tai kelia rimtu abejoniu. Atrodo kaip perkunkiemis. Nei formos, nei turinio, tik dirbtinid skveras ir maksimalus uzstatymas

Mindaugas

Šioje vietoje jau augo puikūs medžiai, tačiau kaip laukiniai mes juos iškirtome. Gamta ir papildomas skveras tankiai apstatytame prospekte tikrai būtų pagyvinęs aplinką labiau už ši milžinišką, užgožiantį senuosius namus modernų svetimkūnį. Reikia plėtoti, ypač centre, žaliąsias erdves, o ne diena iš dienos naikinti.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button