Taisomas neseniai įrengtas Algirdo g. dviračių takas

Komentarai 12

 1. Žinovas... says:

  Paskaičius komentarus supratau kad aš genijus. Ką daro daro gerai kuo daugiau A juostų dviračių takų ir daugiau baudų automobiliams

 2. Koks sudas galvose says:

  Važiuoju žiemą šaltyje, vėjas pusto sniegą, žmonės slepiasi šiltuose nuose.Žiema Lietuvoje. O idijotas kovoja su automobiliais, kurie žmonėms suteikia galimybę saugiai judėti mieste, pasiekti ligoninės ligoniams, nuvykti į darbą, nuvežti vaikus į mokyklas, darželius ir t.t. O kiek dar daug yra idijoto fantazijų aiškintoju ir gineju.

  • Bohemietis says:

   Ne prieš automobilius kovoja, o suteikia ir kitiems keliautojams tą pačią galimybę saugiai nuvykti į darbą, nuvežti vaiką į darželį ir t.t. Miestas yra sociumas ir ne jūsų vieno yra gatvės. Pasimažinkit, tilpsim visi.

 3. Ne tas svarbu says:

  Nusispjaut į tą dviračių taką, ne tas reikalinga vilniečiams. Gatvę siaubingai sugadinta ir dar labai brangiai.

 4. Pamąstymui says:

  Kad nebūtų daroma broko tam užsakovas samdo techninę priežiūrą ir kvalifikuotą rangovą. Išeina taip kad nei tie nei anie nedirbo savo darbo arba nebuvo kvalifikuoti

 5. Praeivis says:

  Mačiau kas darė.Rusakalbiai,tikriausiai migrantai iš rytų.Tradiciškai neskubėdami,su parūkymais ir riebiais keiksmažodžiais.Kaip senais okupaciniais laikais.Jeigu jie nesugeba normaliai padaryti dviračių tako,tai ką jau belieka kalbėti apie rimtesnių kelių kokybę.

 6. Dviratininkas is Seimyniskiu g. says:

  Idomu, kodel nenurodytas rangovas. Jeigu vel eilini karta Grinda, tai kaip savivaldybes imone tvarko broka ne savivaldybes saskaita. Ir isvis, matant kaip ir kiek laiko truko Seimyniskiu gatves remontas, nenustebtumem, jeigu po menesio teks taisyti ir ja. Gal vertetu Grindai pasvarstyti apie savo darbininku amziaus atjauninima ir kvalifikacijos kelima. Trumpiau – apie kokybe. Mano asmenine nuomone.

 7. Koemntaras says:

  taisomas ar išraustas ir paliktas per žiemą nesutvarkytas nes “netikėtai” iškrito sniegas? suprantu jog garantinis taisymas bet ar tikrai negali palaukti pavasario?

 8. Vaflis says:

  Tai galétų ir tūrėtų parašyti kas rangovas.

  • Rangovas says:

   Fegda

 9. Vytautas says:

  Simasiaus biustą ar pastatė???

 10. Toma says:

  Invalinu saika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.