Naujamiestyje prasidės V. Kudirkos gatvės rekonstrukcija: mažės eismo juostų automobiliams, naikins posūkius į kairę

Komentarai 18

 1. Naujamiesčio kaimynas says:

  Kodėl A juosta leidžia supuvusius taksi dizelius. Užtektų leisti elektromobilius. Galėtų ir taksistai naudoti elektromobilius.

 2. ištaisykit says:

  “Pertvarkos sulauks ir Švitrigailos gatvės dešinysis posūkis į Basanavičiaus gatvę (gatvės išplatėjimas važiuojant į kalną, iškart už M.K. Čiurlionio gatvės sankryžos): numatoma šį gatvės išplatėjimą susiaurinti iki vienos eismo juostos.”

  Ten Kudirkos gatvė

 3. šikmašius says:

  tauragės plūgas

 4. Paulius says:

  Labai sveikintina iniciatyva, ypač žiūrint į tai iš kito rajono 🙂 Bet kadangi tvarkoma visi keliai vienu metu, o be to viešasis transportas ir infrastruktūra paliekami be pokyčių – tai arba gyventojai apsišarvuoja kantrybė arba perka paspirtukus / dviračius / gerus žieminius batus.

 5. Cha cha cha says:

  Ką “sėkmingai” daro šita vms, tai automobilių eiliminavima iš senamiesčio ir jo prieigų, be alternatyvų, to pasekoje jau matome automobilius vazinejancius šaligatviais ir dvirtakiais. Visa tai gerai, bet tai automobilių mieste nesumažins, nes yra miegamieji rajonai iš kurių ir atvažiuoja didžiausias srautas ir jie neperses iš savo auto i labai neefektyviai veikianti ir organizuojama viešąjį transportą, kas norės sėsti į 1984 m šlapimu dvokianti troleibusą ar nauja autobusą, kurio reikia laukti 40 min ?

 6. Emilis says:

  Dvi juostos suka nuo Basanavičiaus į Kudirkos g., bet įsukus viena iš jų jau autobusų, nelabai surpantu idėjos čia.
  Atėmus vieną juostą Kudirkos atkarpa tarp Čiurlionio ir Basanavičiaus bus problematiška ir užsikiš iki Bas/Švi sankryžos, nebent Čiurlionio sankryžos šviesaforas bus perreguliuotas.
  Kitus pakeitimas kaip ir suprantu, aišku vietiniams pasunkės grįžimas namo.

 7. Pomas says:

  Kai jau galvoji, ar dar vienu metu toje pačioje vietoje galima pradėti naujų rekonstrukcijų – štai ir atsakymas. Mielieji planuotojai, ar buvote Naujamiestyje paskutiniu metu? Tuoj neliks pravažiuojamos gatvės. Ar tikrai būtina sukelti kad ir laikinus, bet maksimalius nepatogumus gyventojams?

  • Petros Galakinakis says:

   Daugiabučių gyventojams persėdus į viešąjį ir padidinus viešojo transporto skaičių ir naujus maršrutus (atrodo niekada nebus ten kur reikia :D) gal ir galima keisti gatvių plotį… Dabar planas be plano 🙁

   • .... says:

    Kas tau persės į tą viešąjį? Tėvai kurie su mašinom vežioja vaikus i mokyklas ir darželius?:D Pagrinde dėl to kamščiai. Na bet sėkmės tikėtis kažko.Aišku daroma, kad daryt ir pinigus įsisavint už dvirtakius kuriais nedaug važiuoja šitoj vietoj, nes į kalną tokį įvažiuot retam tai malonumas.Komonautai kai kurie su tais persėdimais…

 8. Vytautas says:

  Marazmas stiprėja. Vargšas Vilnius ir miestiečiai…

  • Bitė Maja says:

   O kurioje vietoje marazmas? 😊

   • .... says:

    Su tokiais pertvarkymais dėl pertvarkymo, gatvių siaurinimais, 21 amžiuje….Šitoj vietoj tai išvis įdomu, kai kurie gyventojai turės ratais važinėt, kad į savo kiemą pasukt ar važiuot apsisukt sankryžoj? 😀

    • Bohemietis says:

     Tegu važinėja ratais – centre gyvena ant pagrindinės arterijos. Niekas nevertė ir neverčia ten gyventi, jeigu nesugeba gyventi miestietiškai. Kodėl jie turėtų savo neįtinkančių įsukimų ir apsisukimų problemas miesto viešosiomis erdvėmis – gatvėmis – išsispręsti? Ten jų? Kad taip buvo padaryta iš ankščiau nėra geras atsakymas, dar labai daug mėšlo yra iš ankščiau. Ir tarkim aš kartais važiuoju autobusu ryte nuo Tauro kalno ir mano interesas tuo atveju yra per būsimą A juostą dar greičiau pravažiuoti. Gatvės yra visų miestiečių, o ne tik jose esančių kiemų aptarnavimui.

 9. Karolina says:

  Toliau sėkmingai niokojamas Naujamiesčio rajonas.

  • Tomas says:

   o galima paklausti kaip jis niokojamas? Kad atsinaujina gatves, kad mazinamas autmobiliu greitis? Man tai labai geros cia naujienos, nera ko po miesto centra greitai vazineti.

   • Pomas says:

    Jeigu nuo kalno apačios grįžti į namus, kurie yra kairėje Kudirkos/Švitrigailos g. pusėje, kažkas nori tai padaryti misija neįmanoma. Turi sukti į dešinę gatvelę (Čiurlionio, Basanavičiaus, Vivulskio, Ševčenkos, Naugarduko etc) ir tada visiškai nepritaikytoje vietoje apsisukinėti. Reikalus dar gerokai gadina naujai vienpusė Algirdo g.

   • Tutis says:

    Ką bendro turi greitai važinėti ir stovėt kamščiuose tris kart ilgiau?!

  • Kaip pažiūrėsi says:

   Atsiranda naujas sklypas, kuriame galima pastatyti namą ir parduoti butus už brangiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist