Nuo rytojaus Vilniau oro uostas užvers duris 35 dienoms ir Kauno oro uostas taps pagrindiniais Lietuvos vartais į pasaulį. Kaip greičiausiai, patogiausiai ir pigiausiai nusigauti į Kauno oro uostą? Štai atsakymai:

Traukiniu

Lietuvos geležinkeliai” kviečia į pagrindiniu šalies oro uostu tapsiantį Kauno oro uostą keliauti traukiniu. Bendrovė nukėlė liepos mėnesį planuotus geležinkelio remonto darbus, todėl į Kauną iš Vilniaus traukinys važiuos daugiau nei 20 kartų per parą, o nuo liepos 14 d. maršrutu Vilnius-Kaunas-Vilnius važiuos ir papildomi naktiniai traukiniai.

Kaip teigia „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, traukinių grafikai suderinti su autobusų grafikais, todėl atvykę į Kauno geležinkelio stotį keleiviai galės persėsti į Kauno miesto 29 autobusą, kuris juos nuveš į Kauno oro uostą.

Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu keleiviams iš sostinės reikės pasiekti Kauną. Reaguodami į išaugsiančius keleivių srautus, atsisakėme planuotos eismo pertraukos bei nusprendėme skirti papildomus naktinius traukinius, kad Kauno oro uostą patogiai pasiekti galėtų ir tie keleiviai, kurių skrydžiai numatyti anksti ryte ar naktį”, – pasakoja L. Baužys.

Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. papildomas naktinis traukinys maršrutu Vilnius-Kaunas iš Vilniaus išvažiuos kasdien 1 val. 35 min., o Kauną pasieks 2 val. 40 min. Iš Kauno geležinkelio stoties oro uostą keleiviai galės pasiekti autobusais, kurių grafikai suderinti su traukinių grafikais. Iš Kauno papildomas naktinis traukinys išvyks kasdien 1 val. 50 min., o į Vilnių grįš 2 val. 56 min.

Bilietų kainos nuo 4,56 eurų

https://www.traukiniobilietas.lt/portal/

Kauno viešojo transporto maršrutas nr. 29, 29E

Miesto maršruto autobusas Nr. 29 aptarnauja oro uostą.

Autobuso maršrutas iš miesto centro į Kauno oro uostą: M. K. Čiurlionio g. (Kauno geležinkelio stotis) – Vytauto pr. (Kauno autobusų stotis) – Kęstučio g. – Vilniaus g. – Savanorių pr. – Kauno oro uostas

Autobuso maršrutas iš Kauno oro uosto į miesto centrą: Kauno oro uostas – Savanorių pr. – E. Ožeškienės g. – K. Donelaičio g. – Vytauto pr. (Kauno autobusų stotis) – M. K. Čiurlionio g. (Kauno geležinkelio stotis).

Autobuso tvarkaraštį rasite čia: http://www.stops.lt/kaunas/#bus/29/a-b

Vienkartinio bilieto, parduodamo autobuse, kaina – 0,8 EUR.

Autobusu

Ollex express http://www.ollex.lt/

Autobusai vyks bent kartą per val., autobuso bilieto kaina – 10 eurų. Autobusų stotelė yra Seinų g., prieš Mc Donalds restoraną.

Kelionė autobusu užtruks pusantros valandos.

Rocketbus http://www.rocketbus.lt/

Taip pat veš į Kauno oro uostą, autobusai vyks bent kartą per valandą, o kelionė kainuos 8 eurus. Autobuso stotelė yra taip pat Seinų g., šalia Mc Donalds restorano.

Automobiliu

Citybee Vilnius-Kauno oro uostas nuo 15€ Važiuojant su CityBee, mokama tik už važiavimo laiką ir kilometrus, tad Kauno oro uostą iš Vilniaus galma pasiekti už ~15€ (apytikslė kaina) ir nereikia rūpintis stovėjimo aikštelės, draudimo ar kuro išlaidomis.

„Uber“ praneša, kad kelionė iš Vilniaus į Kauno oro uostą programėlėje pasirinkus kryptį „Vilnius – Kauno oro uostas“ kainuos 60 eurų. Šiai sumai įprastų „Uber“ kelionių metu taikomas kainos daugiklis įtakos nedarys.

Pigiausias, tik gal ne pats patogiausias būdas nuvykti į Kauno oro uostą, tai traukinys, nors sudėjus traukinio ir autobuso Kaunas – Kauno oro uostas bilietų kainas, bendra kaina bus beveik tokia pat, kaip tiesioginio, maršrutinio autobuso Vilnius – Kauno oro uostas kaina, bet važiuojant autobusu nereiks po Kauną tampytis su lagaminais.

Na o norintys patogumo gali rinktis Uber arba Citybee ir patogiai nuvykti nuo savo namų durų iki Kauno oro uosto už kiek didesnę kainą, tačiau nereiks sukti galvos apie mokesčius už automobilio stovėjimą. O susikoperavus keliese, kelionė iki oro uosto su Citybee nekainuos ir 10 eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist