Oro uostas

Didžiausias Ukrainos kelionių organizatorius „Join UP!“ pradeda veiklą Vilniuje

Didžiausias Ukrainos kelionių organizatorius „Join UP!“ pradeda veiklą Baltijos šalyse. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pradedama prekyba poilsinėmis kelionėmis į Turkiją, taip pat dar šį mėnesį klientams bus pasiūlytos kelionės į Juodkalniją, Albaniją ir Graikijos salas – Zakintą, Kretą ir Korfu. Baltijos šalyse atidaromi įmonės padaliniai – vienas iš tarptautinės plėtros etapų.  

Bendrovė iš viso planuoja pasiūlyti apie pusšimtį įvairių kelionių krypčių: tiek poilsiautojams gerai žinomus kurortus Turkijoje, Egipte ir Graikijoje, tiek naujų krypčių Baltijos šalių turizmo rinkoje. 2022/2023 m. žiemos sezonui numatomos egzotinės kelionės į Šri Lanką ir Zanzibarą, taip praplečiant kelionių pasiūlą Baltijos šalių turizmo rinkoje. 

Pasak įmonės padalinio Baltijos šalyse vadovo Gedimino Kerio, į Baltijos šalių turizmo rinką žengia ne tik pirmasis Ukrainos kelionių organizatorius, bet ir ilgametę sėkmingos kelionių organizavimo veiklos patirtį sukaupęs vienas regiono rinkos lyderių. „Įmonės plėtra Baltijos šalyse planuota ilgai, šiam žingsniui ruošėmės kruopščiai ir atsakingai, derindami įgytą patirtį su vietos rinkos poreikiais. Veiklos pradžia Baltijos šalyse – ne tik džiugus įvykis, bet ir didelė atsakomybė, suprantant, ką šiuo metu išgyvena Ukraina. Dėl susidariusios situacijos ten kelionių organizatoriaus veikla laikinai pristabdyta. Todėl sėkmingai veikdami Baltijos šalyse ne tik prisidėsime prie Ukrainos ekonomikos stiprinimo, bet ir padėsime išsaugoti darbo vietas ukrainiečiams, šiuo metu kovojantiems už visų mūsų šviesią ateitį“, – sako „Join UP!“ Baltijos šalių padalinio vadovas Gediminas Kerys.

 

G. Kerys pažymi, kad „Join UP!“ padalinys registruotas Latvijoje, centrinė bendrovės būstinė veikia Rygoje, todėl įmonės veiklai karas Ukrainoje tiesiogiai neturi jokios įtakos. Keliautojams, užsisakantiems paslaugas iš šio kelionių organizatoriaus, suteikiamos tokios pačios garantijos kaip ir kitų Baltijos šalyse veikiančių kelionių organizatorių klientams.  

Pirmąjį turizmo sezoną pradėdama šūkiu „Baltija, prisijunk!“, bendrovė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje tuo pat metu pradės prekybą kelionėmis į Turkiją, Juodkalniją, Albaniją ir Graikijos salas – Zakintą, Kretą ir Korfu. Beveik 80% pasiūloje esančių viešbučių jau yra apmokėti, tai garantuoja momentinį užsakymo patvirtinimą net ir intensyviausio sezono metu.

Vienas kelionių organizatoriaus „Join UP!“ Ukrainoje įkūrėjų Yuriy Alba komentuoja: „Tikimės, Baltijos regiono turizmo rinka palankiai priims naują dalyvį ir palaikys mūsų veiklą. Neabejojame, kad galėsime praturtinti šio regiono turizmo sektorių naujomis kryptimis ir neįprastais kelionių formatais, o mūsų sukaupta ilgametė patirtis kuriant ir plėtojant įvairias turizmo sektoriaus paslaugas, prisidės prie vietos turizmo sektoriaus vystymosi. Neabejojame, kad kelionių metu patiriamos emocijos, įspūdžiai ir patirtys yra žymiai vertingesni nei įvairūs materialūs daiktai, todėl pagrindinė mūsų misija – paskatinti kuo daugiau žmonių keliauti ir patirti kelionių džiaugsmą.“

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
John

The company behaves employees disrespectfully, no holidays are seen. Weekends and days off are full of work. This seems normal to Ukrainians, but not to us Europeans. A terrible Ukrainian company that does not respect workers and travelers.

John S.

The company behaves with employees disrespectfully, no holidays are seen. Weekends and days off are full of work. This seems normal to Ukrainians, but not to us Europeans. A terrible Ukrainian company that does not respect workers and travelers also.

hmm

Pagooglinkit ta Gediminas Kerys :))))))))))))))))

Urbanistas

Daryk, tai kas geriausiai gaunas – sitam veikejus apgaudynet, gaila kad madeinvilnius stumia skaitytojus i spastus

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button