Pirmadienį duris oficialiai atvėrė didžiausias Baltijos šalyse sporto klubas „Lemon Gym“. Sostinės prekybos parke „Banginis“ įsikūręs 1489 kv. metrų klubas lankytojus trauks ne tik erdvumu bei rekordiškai dideliu įrangos ir treniruočių pasirinkimu, bet ir moderniausiais technologiniais sprendimais. Investicijos į naująjį klubą siekia 0,5 mln. eurų.

„Šis „Lemon Gym“ atspindi patobulintą klubo koncepciją. Nuo šiol klubai bus didesni, juose naudojamos dar geresnės medžiagos bei sporto įranga, architektai sukūrė vieningesnę ir dar labiau išbaigtą stilistiką. Labai džiaugiamės galutiniu rezultatu. Mūsų nuomone, pagal savo išplanavimą ir turinį šis klubas yra vienas geriausių Baltijos šalyse, o patraukli kaina daro jį bene geriausiu pasirinkimu sportuojančiam žmogui“, – sako „Lemon Gym“ tinklo vadovė Greta Radzevičienė.

Lemon Gym

Jos teigimu, nuo šiol toliau plečiant „Lemon Gym“ tinklą, naujojo klubo koncepcija bus naudojama kaip pavyzdinė.

Penktasis Vilniaus „Lemon Gym“ bus pirmasis sporto klubas Lietuvoje, kuriame vyks visame pasaulyje sparčiai populiarėjančios virtualios grupinės treniruotės. Klube sumontuota moderni vaizdo įranga transliuos pasaulinio rinkos lyderio „Wexer Virtual“ programas. Jos yra naudojamos 40 pasaulio šalių ir 1500 sporto klubų.

„Gruodžio mėnesį pirmąsias virtualias treniruotes pasiūlėme savo klientams Rygoje. Neabejojame, kad jos prigis ir Lietuvoje. Inovatyvūs, sportavimo procesą palengvinantys technologiniai sprendimai yra tai, ko šiandien ieško mūsų klientai. Kiekvienas sporto klubo lankytojas turės galimybę iš daugybės siūlomų variantų pasirinkti norimą treniruotės tipą ir trukmę. Kai kurios jų leidžia vos per 15 minučių pasiekti tokius pačius rezultatas kaip ir po valandos savarankiškos mankštos“, – teigia G. Radzevičienė.

Lemon Gym
Nuotr.: Lemon Gym

„Wexer Virtual“ programoje siūloma 600 pasaulinio lygio trenerių treniruočių, kurių trukmė siekia nuo 10 iki 80 minučių. Jos rodomos per 3×2 m dydžio modernią LED sieną, kuri sukuria aiškų, realistišką, aukščiausios kokybės vaizdą.

Sporto klubo atidarymo dieną pirmieji išbandyti moderniausią Baltijos šalių virtualių treniruočių salę buvo pakviesti žinomų vyrų krepšinio klubas „Kažkur matyti“, kuriame žaidžia dainininkai Donatas Montvydas ir Tadas Juodsnukis, humoristas Paulius Ambrazevičius ir kiti.

Lemon Gym
Nuotr.: Lemon Gym

Naujajame „Lemon Gym“ įdiegta ir inovatyvi praėjimo kontrolės programa „Perfect Gym“. Ši sistema, anot tinklo vadovės, klientams suteiks patogumo, leis savitarnos svetainėje stebėti informaciją apie narystės galiojimo laiką, mokėjimų istoriją. Didžiausioje tinkle funkcinėje zonoje įrengta ir virtualių funkcinių treniruočių sistema „Funxtion“, kuri pasižymi integracija su unikaliomis apyrankėmis, leidžiančiomis fiksuoti žmogaus aktyvumą tiek klube, tiek už jo ribų.

Prekyba narystėmis internetu į didžiausią „Lemon Gym“ klubą pradėta prieš tris mėnesius ir vykdyta tik internetu. Į jaunesnius klientus orientuota strategija, anot G. Radzevičienės, pasiteisino – naujasis klubas duris atvėrė turėdamas daugiau nei tūkstantį narių.

Lemon Gym
Nuotr.: Lemon Gym

Naujojo klubo atidarymo proga iki kovo 31 d. visuose „Lemon Gym“ vyks atvirų durų dienos. Jų metu lankytojai kviečiami nemokamai išbandyti klubus bei įsigyti neterminuotą e-sąskaitos sutartį su minimaliu 12 mėnesių laikotarpiu itin palankiomis sąlygomis – pirmas mėnuo tik už 9,99 Eur/mėn., o kiti po 19 Eur/mėn.

„Lemon Gym“ tinklo vadovės teigimu, sparčią 2015 m. startavusio tinklo plėtrą nulėmė pasiteisinusi vizija. Vilniaus ir Rygos gyventojai itin noriai priėmė pasiūlymą sportuoti arčiau namų už prieinamą kainą. „Lemon Gym“ Baltijos šalyse pernai sugeneravo 1,7 mln. eurų apyvartą.

Lemon Gym
Nuotr.: Lemon Gym

Šiuo metu „Lemon Gym“ tinklui priklauso 8 sporto klubai, iš kurių 5 veikia Lietuvoje, o kiti Latvijoje. Šiemet planuojama atidaryti dar 5 tokio tipo klubus visose trijose Baltijos šalyse. Žemų kainų sporto klubų tinklas priklauso „Impuls“ įmonių grupei, kuri valdo 23 sporto bei sveikatingumo klubus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Juose nuolatos sportuoja daugiau nei 45 tūkst. klientų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist