Vos tik sužinoję apie netrukus gimsiantį vaikelį, kiekvienas tėtis ar mama pradeda ruoštis jo atėjimui, o atžalai augant bei didėjant, jo poreikiams – ir visapusiškam ugdymui, padėsiančiam tapti sėkmingu žmogumi. Visgi pasaulinė Covid-19 pandemija skatina nežinomybę ir atneša iššūkių su kuriais susiduria būsimos šeimos ir vaikus auginantys tėvai. Nerimą dėl besitęsiančios pandemijos ir pasiruošimą naujiems mokslo metams palengvins pirmasis jungtinis „Esu mama“ ir „Z vaikai“ renginys, vyksiantis jau šį sekmadienį „Siemens“ arenos viduje ir lauko aikštėje. Čia tėvai ras visus atsakymus, susijusius su vaikų auginimu ir auklėjimu nuo kūdikystės iki pat paauglystės. 

Nuo nėštumo iki kūdikystės

Pasaulinė pandemija pakeitė įprastą nėščiųjų priežiūrą ir gimdymų praktiką kai juose laisvai galėdavo dalyvauti ir vyrai. Apie tai, kokia šiandien tvarka ligoninėse ir gimdymo namuose mugės metu bus galima sužinoti iš čia dalyvaujančių gimdymo namų ir ligoninių ginekologijos ir akušerijos skyrių specialistų, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus. O jau pagimdžiusios mamos gaus išsamios informacijos apie vaiko raidą ir priežiūrą, atras kokybiškų prekių bei paslaugų, skirtų pirmiesiems vaiko gyvenimo metams. 

Integruotos veiklos vaikams

Nežinant, kam jūsų vaikas gabus ir kas jam išties patinka, sunku nuspręsti į kokį būrelį jį vesti. Pasirinkimų yra tiek daug, be to, ne apie visus tėvai yra girdėję. Todėl „Z vaikai“ būrelių ir užimtumo mugė čia gali padėti.

Tam, kad tėvai padėtų vaikams atrasti savo talentus, ir vaikai geriausiai suprastų, kokia veikla juos labiausiai džiugina ir skatina tobulėti bei siekti geriausių rezultatų, prie kiekvieno mugės dalyvio stendo jų lauks integruotos veiklos – juose bus galima iš arčiau susipažinti su būrelio specifika, žaisti žaidimus, dalyvauti dirbtuvėlėse, pamokėlėse, loterijose, ir kitose edukacijose. 

Pastaruoju metu vis labiau augant vaikų susidomėjimui robotika ir programavimu, atsiranda ir daugiau tokias veiklas siūlančių būrelių. Todėl renginio metu čia vaikų lauks „Robotikos akademija“, kuri kvies ne tik konstruoti bei išmokti programuoti, bet ir dalyvauti žaidimuose su tikru robotu, o kūrybinių technologijų akademija „Bit&Byte“ suorganizuos technologinės kūrybos užsiėmimus su 3D modeliavimo programa, kurios pagalba sukurtus modelius bus galima pamatyti per virtualios realybės akinius. Tuo tarpu „Illusion room“ parodys, kas yra tikroji magija. 

Tiems, kurių širdys linksta prie tiksliųjų mokslų, taip pat bus veiklos. „MiniBoss“ vaikų verslo mokykla kvies į verslumo edukaciją, o vieni iš renginio dalyvių „Dali“ akademija įkurs galvosūkių, loginių ir matematikos užduočių kampelį bei surengs nepakartojamus kūrybinius užsiėmimus.

Besidomintys įvairiomis meno rūšimis save išbandyti galės tokiose veiklose kaip: komiksų piešimo dirbtuvės, dailės laboratorija, fotodizainas, ukulėlė, MKE, keramika, lėlių teatras, o mėgstančius muzikuoti prisijungti pakvies Tylos muzikos studija, „Suzuki“ akademija ir muzikos mokykla „Ugnelė“.

Tie, kuriems vietoje nustygti sunku ir norisi nuolat judėti, savo energiją atiduoti galės tokiuose sporto būreliuose kaip: „Savigynos akademija“, futbolo mokykla „Ateitis“, Vaikų teniso mokykla, o greičio ir automobilių fanams ypač patiks kartodromų „Kartlandas“ ir „Kartlando mokykla“ rengiami žaidimai. 

Linksmybės ir vaikams, ir tėvams

Ar žinote, kad Z alfa kartos atstovai – gimę laimėti? Tai įrodyti galės ne tik vaikai bet ir jų tėveliai, kurie išbandys savo jėgas, ištvermę, lankstumą, sumanumą tokiose sporto veiklose kaip stalo tenisas, dziudo, fechtavimas, karate, šeimos joga, pilates lindyhopas ir zumba. Visa tai suorganizuos ir aktyviausius apdovanos Lietuvos vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras. Galiausiai, tie, kurie po visų išbandytų veiklų dar turės jėgų, išsikrauti galės šokinėdami ant didžiausių Lietuvoje „Adventica“ parko batutų. O, mažieji „Kakės Makės“ draugai čia pat mugėje galės susitikti ir pabendrauti su tikra Kake Make bei Netvarkos nykštuku. 

Mugė nemokama, o kaukė – privaloma

Jau šį sekmadienį, nuo 10 iki 17 valandos, erdvioje „Siemens“ arenoje vyks pirmoji jungtinė paroda „Esu mama“ ir būrelių mugė „Z vaikai“. Čia lankytojai sužinos kaip skiriasi nėštumo priežiūra ir gimdymas iki Covid-19 viruso protrūkio ir po jo. Supras kaip ugdomi jauniausi alfa kartos atstovai ir kaip šiuolaikiškai mokomi dabartiniai Z kartos vaikai. Renginys nemokamas ir laukiami visi pasipuošę nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist