Šių metų vasario 4 d. 10 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks mikrokompiuterių hakatonas, kurio metu susirinkę specialistai, entuziastai ir informacinių technologijų srities profesionalai bandys išsiaiškinti, kuris mikrokompiuteris tinkamiausias ir patogiausias naudoti vaikų edukacijai.

Tai jau antrasis iniciatyvos  „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ renginys. Jame dalyvaujantys moksleiviai, mokytojai, kompiuterių specialistai bei visi, kuriuos domina šis projektas bandys sukurti po vieną ar kelias pamokas su pasirinktu mikrokompiuteriu. Renginio metu dalyvius stebės komisija, kuri rinks nugalėtojus ir įrenginį, kuris taps tolimesne mokymosi platforma.

Po renginio net dvi savaites vilniečiai ir miesto svečiai, apsilankę Martyno Mažvydo bibliotekoje, galės apžiūrėti mikrokompiuterių ekspoziciją bei išbandyti mikrokompiuterius. Lankytojams bus leidžiama bandyti suskurti kažką naujo iš bibliotekoje esamų mikrokompiuterių, juos testuoti ar įsivertinti savo jėgas kuriant mokomąją įrangą vaikams.

Registracija į renginį (nemokama)

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist