Oficialiai gegužės 25 dieną baigėsi renginių apie nesėkmes „FAIL NIGHTS“ sezonas, tačiau vasarai šio renginių serijos organizatorės paruošė kai ką ypatingo! Pirmoji naujiena – absoliučiai išskirtinio turinio ir formato renginys, ypatingoje vietoje – ant „OPERA Social House“ stogo – „solo WTF: Viačeslavas Mickevičius – Slavka“! Jau birželio 28 d., vasaros įkarštyje, po atviru dangumi prognozuojama maksimali juoko dozė, nuostaba, gatvės cirkas ir pasakojimai, kuriuos serviruos, net du kartus į sceną šių metų „FAIL NIGHTS“ renginių sezone lipęs Viačeslavas Mickevičius. Tikima, kad nieko panašaus matę ar patyrę nebūsite!

Prieš kurį laiką su laidų vedėju, gatvės cirko artistu, „Slavka Channel“ įkūrėju ir tiesiog spalvinga asmenybe – Viačeslavu Mickevičiumi turėjome pokalbį apie klaidas, baimes ir nutikimus.

Viačeslavai, atrodo kad nuolat turi įvairiausių idėjų, dirbi prie įvairių projektų. Kaip gimsta tavo idėjos ir kam dabar skiri daugiausiai savo laiko?

Šiuo metu gyvenu itin intensyviai, kaip ir kiekvieną vasarą, nes prasidėjo vasaros renginių sezonas! Na, o kalbant apie idėjas, manau, kad jos tiesiog šauna man į galvą, o tada tik spėk jas įgyvendinti! Kartais jos ateina miego būsenoje, kartais tiesiog pasižiūriu į tam tikrus dalykus kitais kampais ir mėgstu juos pamatyti kitomis akimis. Manau, kad pačios idėjos mane kaskart vis kitaip aplanko, nėra tik vieno būdo, pavyzdžiui dainos kartais gimsta stovint kamštyje, o kartais gimsta ir iš pykčio. Manau, kad iš pastarojo tikrai galima daug puikių dalykų gauti, pyktį konvertuojant į kūrybą.

Rodos, kad esi labai laisvas ir nesuvaržytas žmogus, kaip manai iš kur atsiranda ta laisvė? Gal ji iš to, kad nieko nebijai, ar nebijai klysti?

Labai teisingai suformuluota! Man rodos, kad tam tikrame etape tai ir yra tas pats, nes baimė veikiausiai ir atsiranda iš to, kad žmogus bijo klysti. Na, o mano laisvė, net nežinau, man rodos su šio pasaulio taisyklėmis aš pradėjau nesutikti dar būdamas 3 metų vaikas, kai mane atvedė į darželį, o vėliau ir į mokyklą. Pamačiau, kad darželis bei mokykla tarsi užprogramuoja taip, kad niekada nedarytum klaidų, tik eitum tiesiu keliu, be jokių nukrypimų į šoną, ar be jokių eksperimentų. Pirmoje klasėje suvokiau, kad teks susitaikyti su šio pasaulio taisyklėmis ir laukti pilnametystės, kai jau galėsiu dalykus daryti taip kaip man norisi. Dar vienas aiškus prisiminimas aplanko, kai kalbame apie klaidas ir mokyklą, kad mokykloje turėjome darbų pamokas, kuriose buvo didelės medžio tekinimo staklės, bet jomis neleido naudotis, nes tikino, kad būtinai susižeisime. Kartą eidamas turguje pamačiau tokias pačias stakles ir supratau, kad noriu jas nusipirkti! Jas įsigijau ir išbandžiau viską taip kaip mokytojas buvo sakęs, kad negalima daryti! Ir bedarydamas visas klaidas prie tų staklių aš labai aiškiai suvokiau, kas veikia, o kas ne, kaip galima daryti ir kaip ne, tuomet atsirado visiškai kitas priėjimas prie pačio darbo ir jau sekančią dieną galėjau didžiuotis, kad pagaminau lėkštę! Tuo momentu labai aiškiai suvokiau, kaip blogai kai mus moko apeiti klaidas, jų išvengiant, jų nepatiriant! Manau tikrai jas reikia padaryti, vien tam kad jos užsifiksuotų, žinotum, kaip galima daryti ir kaip ne.

Tad turi požiūrį, kad visas klaidas reikia patirti pačiam?

Galbūt ne visiškai visas, bet protingai jas patirti tikrai, kad reikia. Dar manau, kad labai svarbu mokytis ne tik iš savo klaidų, bet ir iš svetimų ir dar būtinai iš istorijos! Istorija manau, kad yra vienas iš svarbiausių mokslų apskritai.

Ar turi baimių?

Aš turiu aukščio baimę ir aišku turiu scenos jaudulį, kuris aplanko kaskart lipant į sceną, bet ši baimė man patinka, taip jaučiuosi labai gyvas ir kiekvienam renginiui ruošiuosi kaip pirmam ir paskutiniam.

Kur daugiausiai patiri iššūkių ar kurdamas, ar vesdamas renginius?

Manau, kad visur pilna įvairiausių iššūkių ir visur reikia pasistengti. Pavyzdžiui su gatvės cirku, kurį pradėjau jau prieš 12 metų, atsiranda fizinių iššūkių, reikia nemažai treniruotis, neprarasti fizinės formos, bet manau su laiku ir vyresniu amžiumi šiame žanre liks mažiau triukų ir daugiau magijos!

Viačeslavai, ar dažnai tavo gyvenime pasitaiko fail‘ų?

Įvairiausių komiškų situacijų man nutinka nuolat! Štai prieš kelerius metus dažnai darydavau gatvės pasirodymus Palangoje, ten susirinkdavo daugybė žmonių ir minioje aš nuolat ieškodavau, ką galėčiau iškviesti bendram pasirodymui. Ir kartą iškviečiu vaikiną, kuris taip įdomiai juokėsi minioje, bet tik jį išsikvietęs arčiau aš supratau, kad jis yra kurčias. Pajaučiau, kad jis galbūt gyvenime jaučiasi tiek užguitas, kad bijo net su manimi atlikti tam tikrą pasirodymo veiksmą, tiesiog paduodant man kėglius, veiksmą – kuris nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių ir net pačios kalbos. Bet čia nutiko nuostabus dalykas – aš užlipau ant savo vienračio, o jis išdrįso paduoti man kėglius ir tuomet mano prašymu visi aplinkiniai, ne plojo, o rankomis rodė saulutes, kurios gestų kalba ir reiškia aplodismentus. Ir iš tokios situacijos gavosi gražus pasirodymas!

Gražus ir ypatingas Viačeslavo pasirodymas laukia ir birželio 28 d., „OPERA Social House“ erdvėje, nepraleiskit! Vietų skaičius ribotas, o renginys filmuojamas nebus, tad belieka jame savo vieta pasirūpinti jau dabar.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist