Pristatome šio savaitgalio (lapkričio 25-27 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Kur? Katedros aikštė Kada? Lapkričio 26 d. (šeštadienis) 19:00 val.

Lapkričio 26-ąją, šeštadienį, 19.00 val. susitikime Vilniaus Katedros aikštėje, kur lauksime akimirkos, kuomet nušvis sostinės ir Lietuvos Kalėdų simbolis.

Jūsų laukia įstabus reginys, kuris į sostinę atneš džiugesį, paskelbs šventinio sezono bei „Kalėdos sostinėje 2022“ renginių pradžią ir kvies pasitikti laukiamiausias metų šventes.

Kalėdinę programą rasite čia.

2. KALĖDŲ SKAMBESYS ATVIROJE PREZIDENTŪROJE

Kur? Prezidento rūmų vidinis kiemas  Kada? Lapkričio 27 d. (sekmadienis) nuo 16:00 val.

Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atveriami miestiečiams ir miesto svečiams šventiniu laikotarpiu nuo lapkričio 26 d. 15.00 val. iki sausio 7d.

4 sekmadienius iš eilės, nuo 15.00 val. visus užsukusius lankytojus vaišinsime karšta arbata, nuo 16.00 val. klausysimės chorų ir jų atliekamo Kalėdinio repertuaro, o taip pat nepamiršime ir lietuviškų advento dainų, bei senovinių tradicijų. Kiekvieną sekmadienį pasirodymus pradėsime įžiebiant advento vainiko žvakę.

Lapkričio 27 d. 16.00 val. – Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choras „Viva Voce“ ir Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choras.

3. ROTONDA. ATIDARYMAS

Kur? Rotonda Kada? Lapkričio 26 d. (šeštadienis) nuo 11:00 val.

Kartu su Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimu atveriame duris ir pasitinkame svečius!

Po ilgos rekonstrukcijos esame pasiruošę jaukioje aplinkoje džiuginti vilniečius ir miesto svečius renginiais, gardžiais patiekalais ir gėrimais. Kviečiame susipažinti, pasidalinti prisiminimais apie senąją Rotondą ir į pasivaikčiojimą parke, kalėdiniame Vilniuje, pakviesti artimiausius žmones.

Plačiaus apie Rotondoa atidarymą rasite čia.

4. VDA Kalėdinė paramos mugė

Kur? Malūno g. 5 Kada? Lapkričio 25-27 d.

Prisimename gerąją meno paramos patirtį (VDA paramos Ukrainai meno mugė, 2022 03 01 – 05) – ačiū visiems prisidėjusiems, 2022 metams sukantis pabaigos link organizuojame VDA Kalėdinę / paramos Ukrainai meno mugę.

Kada? Lapkričio 24 – 27 dienomis (paskutinįjį lapkričio savaitgalį), 12 – 20 val. Kur? VDA VF Naujuosiuose rūmuose, Šachmatinėje salėje.

5. Dovanojame saulę Vilniui

Kur? Baltasis tiltas Kada? Lapkričio 26 d. (šeštadienis) nuo 17:00 val.

Kvietimas: Šiaulių banko 30-mečio proga nuleisime saulę iš dangaus ir ja nušviesime Lietuvos miestus. Vilniuje saulė patekės prie Baltojo tilto lapkričio 26 d. 17.00–23.00 val.

Mūsų gimtadienio saulė taps ryškiausiu miesto šviesuliu tamsų vakarą ir kvies atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir bent trumpam pasimėgauti tykia ir jaukia atmosfera. Atvykusius vaišinsime arbata ir karštais vafliais su karamele. Kviečiame būti #arčiau, sušilti ir pasigėrėti neeiliniu šviesos reginiu. Tik nepamirškite akinių nuo saulės!

6. Ūsai bėga 2022

Kur? VU botanikos sodas Kairėnuose Kada? Lapkričio 27 d. (sekmadienis) 12:00 val.

Vyriškiausias metų bėgimas – jau lapkričio 27-ąją VU Botanikos sode!

Tai judėjimas, skatinantis atkreipti dėmesį į stipriosios lyties sveikatos ir psichologines problemas. Apie jas garsiai – jau šį sekmadienį „Ūsai bėga“ renginyje Vilniaus universiteto botanikos sodas.

7. Nemokami Muziejai

Kur? Muziejai Vilniuje Kada? Lapkričio 27 d. (sekmadienis)

Kaip paprasta bent vieną mėnesio dieną dedikuoti muziejų ir galerijų lankymui, mat, primename, kiekvieną paskutinįjį mėnesio sekmadienį Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai ir galerijos lankytojams duris atveria nemokamai!

8. RICCHI E POVERI – ALL THE GREAT HITS

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Lapkričio 27 d. (sekmadienis) 19:00 val.

Viena ryškiausių grupių Italijos ir Europos scenose. Norisi ne tik klausytis jų dainų, bet ir dainuoti kartu. Nesvarbu, ar mokate jų kalbą, ar ne

Devintajame dešimtmetyje ausį pakerėjo daugybė žvaigždžių. Kai kurios iš tų grupių jau seniai nugrimzdo į užmarštį, tačiau yra ir tokių, kurios ir toliau džiugina gerbėjus savo pasirodymais. Tarp jų – ryški italų pop grupė RICCHI E POVERI.

9. Baleto ir fontanų šou su styginiu orkestru Aqua Chorus

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Lapkričio 25 d. (penktadienį) 19:00 val.

2022 lapkričio 25 dieną premjera – baleto ir fontanų šou „Aqua chorus“. Šis projektas gimė Baltijos baleto teatrui (BBT) bendradarbiaujant Compensa bei fontanų kūrėjais iš Rygos. Žiūrovai ant scenos išvys realius fontanus, kurių fone šoks profesionalūs BBT baleto šokėjai bei gros styginių orkestras.

„Lietuvoje tai bus labai nauja. Tikri fontanai sinchroniškai trykš kartu su baletu, šviesomis ir muzika. Įspūdingas reginys čia užprogramuotas“, – neabejoja M. S. Šimulynaitė ir priduria, kad bus atliekamas neoklasikinis baletas bei gyvai gros kamerinis simfoninis orkestras vadovaujamas Lauryno Preikšos.

10. Eglutės įžiebimo šventė | Vilnius Outlet

Kur? Vilnius Outlet Kada? Lapkričio 26 d. (šeštadienis) nuo 12:00 val.

KVIETIMAS: Kalėdos prasidės, kai eglutė sužibės. Todėl be galo laukdami artėjančių švenčių, kviečiame jas pasitikti su mūsų elniško dydžio ir grožio žaliaskare. Įspūdingai papuošėme Vilnius Outlet eglutę ir ją įžiebsime tikrai įsimintinai. Į Kalėdinę erdvę antrame aukšte atvyks Kalėdų Senelis, kuris dalins saldainius, kartu su edukatoriais linksmins nemokamomis pramogomis ir įjungs elniškai gražias eglutės girliandas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.