Po ilgų metų pagaliau atsidarė legendinė kavinė-ledainė „Rotonda”. Šiandien pristatyta žurnalistams ir kviestinei publikai, oficialiai atsidarys jau šeštadienį.

Po beveik keturių metų nesibaigiančių remonto darbų savivaldybė įvykdė visus savo įsipareigojimus. 

Naujieji „Rotondos” savininkai paliko legendinę buvusios kavinės/ledainės iškabą, taip pat pasidalino restorano koncepcija. Ji šiek tiek primins tuos laikus, kai „Rotonda” dar veikė ir kvies smagiai praleisti laiką su šeima. Čia kiekvienas šeimos narys pasijus tarsi atėjęs į svečius pas mamą.

„Restorano meniu puikuosis visiems gerai pažįstami skoniai, primenantys namus ir jaukius pasisėdėjimus juose. Žinoma, kviesime ne tik pavakarieniauti, ar papietauti bet ir pasimėgauti grynu oru parke, išgerti kakavos bei suvalgyti karštų spurgyčių mūsų terasoje, ar tiesiog bevaikštant”, – dalinasi restorano vadovė.

Kavinės rekonstrukcijos darbai kavinėje vyko jau nuo 2018 m. Dalį darbų turėjo atlikti Vilniaus miesto savivaldybė. Dėl archeologinių tyrimų darbų atlikimo pabaiga buvo kelis kartus atidedama. Patalpose buvo įvestas dujotiekis, įrengti elektros, vandens ir nuotekų tinklai.

Kavinė – ledainė „Rotonda“ Bernardinų sode veikė nuo 1956 iki 1992 metų. Paskui daugiau nei dešimtmetį savivaldybė bandė ją išnuomoti privačiam verslui.

2004 metais patalpos buvo perduotos bendrovei „Gairė“. Šiai įmonei pardavus akcijas, 2012 metais buvo pasirašyta nauja nuomos sutarties redakcija su „Vičiūnų restoranų grupe“, kuri turėjo galioti iki 2017 metų. Tačiau 2015 metais visas šios bendrovės teises perėmė „Matillda“, kuri 2016 metais sutartį su savivaldybe nutraukė.

2018 metais kavinės patalpų nuomos konkursą laimėjo muzikos klubas „Tamsta“, planavęs čia įrengti kamerinės muzikos kavinę. Tačiau, Vilniaus miesto savivaldybės duomenimis, įmonė neapskaičiavo savo finansinių galimybių ir turėjo nutraukti sutartį.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

91 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog vis daugiau aviakompanijų svertų keleivius prieš skrydį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist